POS 7 Mini

OPTIMÁLNĚ SLADĚNÝ HW A SW

Malá, flexibilní a výkonná

Nový POS 7 Mini nabízí ideální kombinaci kompaktního designu a vysokého výkonu. Díky menšímu displeji nabízí mnohem více možností montáže.
 
Pokladnu lze snadno a elegantně integrovat do omezených prostor bez jakýchkoliv kompromisů na přehlednost a rychlost obsluhy.

 

Modulární koncepce

Promyšlené technické řešení nabízí možnost připevnění displeje na sloup nebo na zeď a usnadňuje skryté vedení kabelů. Navíc lze systémový hardware pokladny individuálně namontovat pod prodejní pult nebo na zeď. Vše dle aktuální potřeby.

Tenký design s vysoce kvalitním kovovým pouzdrem

Malý 11,6" Full HD displej Vectron POS 7 Mini lze instalovat prakticky kamkoliv a displej je velice odolný. Kapacitní skleněná dotyková obrazovka je energeticky úsporná, neopotřebovává se a je vybavena funkcí swipe. Flexibilní, výkonný software lze individuálně přizpůsobit a naprogramovat a díky ergonomickému designu a dotykové obrazovce je ovládání mimořádně rychlé a pohodlné.  K POS 7 Mini lze připojit mnoho relevantních programů a periferních zařízení pro optimální pracovní postupy.

 

Varianty pro každý požadavek

Ve verzi VESA POS 7 Mini lze systémový box podle požadavků nainstalovat pod pult nebo připevnit na zeď.  To také nabízí možnost montáže displeje pokladny na sloup nebo na stěnu a zajišťuje jednoduchou a zabezpečenou instalaci kabelů.

Hardware

Funkční, modulární design | 29,5 cm/ 11,6" Full HD displej (otočný o 350°) | Otočná a sklopná zobrazovací jednotka se dvěma montážními body pro periferní moduly | Pouze jeden kabel mezi systémovým boxem a displejem | Vysoce kvalitní kovové pouzdro

Bezpečnost dat

Nezávislý POS systém s maximální spolehlivostí a dokonalou ochranou proti virům a útokům hackerů.

Zámek obsluhy

Zámek iButton magnet nebo iButton standard | Ergonomické díky bočnímu ovládání | Bezdrátová montáž na kryt displeje.

2D skener

Skenování čárových kódů (např. Věrnostní karty bonVito) | Velmi kompaktní a otočný ve dvou osách | Bezdrátová montáž na kryt displeje.

POS7_Mini_Product-Main

POS software v ceně pokladny

OBJEDNAT PRODUKT

Technická data

Display295 mm (11,6") otočný o 350°
Display backlightTFT-LCD
Display size (activ)256,3 x 144,2 mm
Resolution1920 x 1080 Pixel (Full HD)
ColoursTrue Color
InputTouchscreen
Interfaces2x USB 3.0 Typ C, 2x USB 3.0, 3x USB 2.0, RJ45, RJ11
Housing and footblack plastic and coated metal
More detailsSee data sheet

Další produkty