Vectron

Stabilní pokladní systémy

 

Novinky a akce


Kdy a kde se můžete blíže seznámit s nabídkou Vectron pokladen v rámci prodejních akcí a veletrhů? Sledujte naši stránku Novinky a akce.

Více se dozvíte zde

 

Vectron Systems CZ s.r.o.


Společnost Vectron Systems CZ s.r.o. působí na českém trhu jako výhradní zastoupení Vectron Systems AG a nabízí pokladní systémy, příslušenství a servis.

Více se dozvíte zde

Celosvětové instalace pokladen

V náročných pracovních podmínkách prokazují stacionární a mobilní pokladní systémy Vectron svoji spolehlivost již mnoho let. Například: na mnichovském Oktoberfestu, největším festivalu na světě s přibližně 7 miliony návštěvníků, se řada velkých stánků spoléhá na Vectron pokladny. Zmrzlinářský řetězec Häagen Dazs, hotely K+K, CPI v Česku, letiště v Dalamanu (Turecko), nesčetné množství pekařských řetězců, jako jsou Keim, K&U/Edeka, Bumüller Sternenbäck nebo vídeňská cukrárna Heberer. Turisté platí u pokladních systémů Vectron i v Dubaji, Kongu či na Seychelách, stejně tak v lyžařských resortech v Rakousku, Švýcarsku, Německu důvěřují stabilním a výkonným řešením od společnosti Vectron již mnoho let. I provozovny, turisté platí u pokladních systémů Vectron.

Software a digitální služby

Vlastní, vysoce flexibilní software je nejen stabilní, ale také minimálně náchylné k virům a hackerským útokům. Vysoká spolehlivost vede k malému počtu poruch a snižuje tak provozní náklady. Zároveň je možné využívat propojení s digitálními službami a spolehnout se na zálohování dat prostřednictvím cloudu. To nejlepší z obou světů!
Ve spojení s kvalitním hardwarem vznikají mimořádně spolehlivá a efektivní řešení pro téměř všechna odvětví a velikosti firem. Jako alternativa je nabízena verze se systémem Windows pro systémy založené na PC. Individuální úpravy a konfigurace všech pokladních řešení obvykle provádí specializovaný obchodní partner.

Kvalita "made in Germany"

Sortiment produktů Vectron je v pravidelných intervalech aktualizován, aby vždy sloužil trhu s nejmodernějšími řešením. Do pokladních systémů jsou integrovány aplikace a digitální služby pro pohodlné a efektivní používání. Nabízíme výhodné financování – leasing Vectron pokladních systémů nebo pronájem aplikací a cloudových řešení.

Pod značkou bonVito vytvořila společnost Vectron věrnostní multifunkční program, který lze integrovat přímo do pokladních systémů. Všechny online marketingové kampaně (např. darkové poukázky (voucher), digitální razítka, zákaznické karty s platební funkcí a sběrem bodů, kupóny atd.) jsou realizovány automaticky a zabezpečeny proti neoprávněné manipulaci prostřednictvím Vectron POS během jeho používání.