Software

Plný výkon pro pokladní, kancelářské a externí systémy

Dokonalá souhra

Společnost Vectron není pouze výrobcem pokladního hardwaru, ale vyvíjí také samotný software. To znamená, že vše pochází od jediného dodavatele, což zajišťuje optimální souhru hardwaru a softwaru.

Pokladní software

Vectron POS software vyniká v místě prodeje snadností použití, výkonem a spolehlivostí.

Nezáleží na tom, zda chcete používat svůj pokladní systém na PC nebo tablet se systémem Windows jako plnohodnotný pokladní systém, nebo zda chcete rozšířit svou stávající pokladní síť o chytré telefony: Pokladní software Vectron je ideální volbou pro vaše podnikání.

Pokladní software

Backoffice software

Práce s prodejními výsledky, analýza dat a jejich údržba – Vectron backoffice řešení pro vaše provozovny.

Vectron backoffice řešení - "Commander", "Journal Tool" a "Contacts" – určeno pro práci s firemními daty a údržbu dat. Vše vychází z přibližně 30 let zkušeností v oblasti obchodních potřeb, vývoje analytických nástrojů a pokladních řešení. Společně tyto nástroje tvoří spolehlivé, robustní a uživatelsky orientované softwarové prostředí.

Backoffice software

myVectron a cloudové aplikace

Aplikace v pokladnách a na cloudu vynikají v místě prodeje snadností použití, výkonem, spolehlivostí, a navíc umožňují vzdálenou kontrolu včetně analýzy prodeje a výsledků, i když třeba nejste právě ve vašem provozu.

myVectron – stejně jako Vectron pokladny a software, vše z jednoho zdroje. Aplikace pro urychlení obsluhy, zjednodušení objednávek a práci pro navýšení loajality vašich zákazníků jsou vyvinuté pro uživatele Vectron pokladen.

myVectron - cloudové aplikace

Softwarová rozhraní

Provozní data kompatibilní s vaším obchodním software
Ať už jde o pohostinství, pekařství nebo hotelnictví – každé jednotlivé odvětví používá svá vlastní softwarová řešení. Hladká výměna dat mezi těmito systémy třetích stran a pokladním řešením Vectron je pro obchodní procesy nezbytná. Z tohoto důvodu má pokladní software Vectron více rozhraní s typickým podnikovým softwarem než kterékoli jiné pokladní řešení na trhu.

Softwarová rozhraní