Mobilní aplikace Qerko

SNADNÝ A POHODLNÝ ZPŮSOB PLACENÍ

Platba a dělení stolu? Ztráta času. Teď už ne!

Vectron pokladny nabízí rychlé a přehledné dělení a přesuny stolů. Pohodlné placení urychlí aplikace Qerko. Hosté zaplatí svůj účet sami přes aplikaci, bez asistence obsluhy.

Složité rozpočítávání účtu minulostí

8 hostů u jednoho stolu se rozhode platit. Jako vždy, všichni najednou a každý zvlášť. Žádný problém! Díky Qerko aplikaci vyřeší rozpočítání útraty hosti sami. Zákazník vidí všechny objednané položky, vybere si, které položky zaplatí a pohodlně přes aplikaci zaplatí.

Žádné náročné nastavování

Vectron integruje Qerko na váš pokladní systém, nemusíte nic měnit. Platba funguje na principu QR kódu, který je umístěn na stole a spárován s pokladním systémem. Předpokladem je instalovaná aplikace v mobilním telefonu hostů.

Snadná kontrola

Ve chvíli, kdy host zaplatí útratu přes Qerko, se vše okamžitě promítne do pokladního systému. Nemusíte tak mít obavy ze ztráty kontroly nad (ne)zaplacenými stoly.

Výhody pro vás

Vaši hosté nemusí čekat na účet. Obsluha se může naplno věnovat ostatním hostům místo zdlouhavého rozpočítávání účtu. Provozní uvidí uhrazené židle a stoly ihned ve Vectron pokladně.

Vyšší spropitné

Spokojenost hostů nečekajících na účet se odráží i na spropitném. Vyšší až o 40 % než přes terminál.

Bonusy navíc

  • Motivujte své hosty - Věrnostní program.
  • Účtenku hosta pošleme do e-mailu ihned po zaplacení. Odpadá tištění účtenek.
  • Objednání jídla s sebou, zaplaťte, zvolte si čas vyzvednutí u okénka. Odpadá zbytečné čekání.