Pokladna POS Touch 14 Wide

OVĚŘENÝ KONCEPT V NOVÉM DESIGNU

Ověřený koncept v novém designu

Profesionální pokladní systém s širokoúhlou obrazovkou: POS Touch 14 Wide je založen na osvědčené koncepci dotykových systémů Vectron a je vybaven moderním technickým vybavením a vysokou funkčností v novém designu. Osvědčený software a robustní obal pokladny s úhlopříčkou displeje 14,1 " (35,8 cm) v moderním formátu 16:9.

Swipe funkce urychluje obsluhu

POS Touch 14 Wide nabízí moderní design. Vše je navrženo pro maximálně snadné a přehledné používání! Díky zobrazení v širokoúhlém formátu lze vedle sebe umístit nejpoužívanější položky, hlavní skupiny zboží a PLU. V kombinaci se Swipe funkcí je obsluha rychlejší, váš personál si pokladnu okamžitě oblíbí. Dotyková obrazovka je odolná proti opotřebení, prachu a vodě v rámu s LED podsvícením. Displej je mimořádně energeticky úsporný.

5 let záruka od výrobce

Vectron pokladní systémy jsou určeny pro praktické použití na mnoho let nepřetržitého provozu bez poruch. Průběžná aktualizace pokladního software vám zajistí nejen implementaci nejnovějších funkcí, ale i aktuálnost software v případě změny zákonů, jako např. nové fiskální požadavky, sazby DPH atd. S naší pětiletou zárukou od výrobce investujete do stabilní a spokojené budoucnosti vašeho provozu.

POS systém pro všechny požadavky

Pokladna pracuje nezávisle na serveru. Pomocí programu Vectron Commander lze spojit s centrální počítačem ve vaší kanceláři, programovat, dálkově spravovat – to vše za plného provozu. POS Touch 14 Wide nabízí - stejně jako ostatní pokladny Vectron - řadu rozhraní pro hardwarové a softwarové aplikace. Ať už platební terminál, gastronomický sklad, hotelový PMS nebo systém řízení objednávek v kuchyni. S pokladními systémy Vectron máte vše pod kontrolou.

20181213_pt14wide_freisteller

POS software v ceně pokladny

OBJEDNAT PRODUKT

Technická data

Display358 mm (14.1")
Display typeTFT-LCD, non-reflective
Display backlightLED
Display size (activ)30.86 x 17.32 cm
Resolution1366 x 768 pixel
ColoursTrue Color
InputTouchscreen
InterfacesUSB, RJ45, RJ12
Card slotsSD, SIM
Housing and footblack ABS plastic
More detailsSee data sheet

Další produkty