Reference

VÍCE NEŽ 260 000 INSTALACÍ MLUVÍ SAMY ZA SEBE

Pokladní systémy pro gastro provozy: bezpečné, odolné a stabilní

Vectron vyvíjí registrační pokladny pro náročné podmínky gastronomie již od roku 1990. Robustní pokladny musí zvládat nejen ostřik vodou, mastnotu, prach, ale i neopatrné zacházení od obsluhy nebo netrénovaných, dočasných pracovníků. Navíc je každá pokladna vybavena rychlým pokladním software, který spolehlivě funguje v nepřetržitém provozu dnešní gastronomie.

Pokladní software a flexibilní rozhraní

V ceně každé pokladny je profesionální pokladní software, který díky nesčetným rozhraním nabízí napojení na sklad, hotelovou recepci, automaticky posílá data do centrály pro analýzy, vyhodnocování a do dalších administrativních programů, backoffice . Pokladny Vectron jsou napojitelné na všechny periferní produkty běžně používané v kavárnách, barech nebo restauracích. Tiskárna v kuchyni je integrovaná, stejně jako čtečka čárových kódů, váha, platební terminál, kávovar anebo například výčepní systém. To samozřejmě platí také pro cloud služby, digitální správu provozu nebo věrnostní systém.

Financování pokladního systému pro restaurace

Naše nabídka financování pokladních systémů je přizpůsobena individuálně, na míru právě pro váš provoz. Zajišťuje vaši likviditu ve všech obchodních situacích.

Praktické zkušenosti potvrzují výhody Vectron pokladen

Již mnoho restaurací, kaváren, barů, klubů, diskoték se léta spoléhá na naše stabilní řešení.