Manažer objednávek

KUCHYŇ | VÝDEJ |BAR | FAST FOOD

Manažer kuchyňských a barových objednávek

Manažer kuchyňských a barových objednávek je inteligentní systém správy využívající dotykové obrazovky, které jsou synchronizovány s vaším pokladním systémem. Všechny objednávky, přijaté obsluhou na mobilních nebo stacionárních pokladnách, se automaticky zobrazují jako digitální bony na obrazovkách příslušného oddělení kuchyně nebo baru. Zde je lze jedním dotykem zpracovávat.

Řízení a přehled

Vy rozhodujete, na jaké oddělení byste chtěli umístit jednotlivé obrazovky: maso, ryby, studená a bar. Příklad použití: pokud stůl 9 objedná lososa a steak, tak losos se objeví na obrazovce oddělení ryb a hovězí na obrazovce oddělení masa. Kuchař na rybách je upozorněn, když druhý kuchař začíná na steaku. Jakmile je maso připraveno, dostane příprava ryb informaci na svoji obrazovku a výdej obou jídel může být perfektně načasován. Umístit obrazovku na výdeji je ideální ucelení systému. To umožňuje personálu obsluhy zjistit, která jídla se právě připravují a kdy mohou být servírovány.

 

 

Vyšší výnosy díky efektivitě

Digitální bony se objeví na obrazovce kuchyně a baru s položkami v logickém pořadí. Například pivo a káva se objeví jako poslední v seznamu nápojů. To znamená, že káva se podává pěkně horká a pivo přichází s krásnou pěnou. Navíc díky speciálnímu barevnému označování, obdrží bony ze stejného rajonu stejnou barvu. Barman je jednoduše spojí a obsluha tak může doručovat objednávky současně. Jednoduše řečeno: rychlé zpracování objednávek, vyšší úroveň servisu, podnik generuje vyšší obrat.

 

 

Optimalizace služeb v rychlém občerstvení (Fast Food)

Fast food sektor může získat spoustu výhod ze systému Manažer objednávek. S použitím jasných ikon může každá objednávka ukazovat, zda bude zkonzumována v restauraci, zabalena s sebou, vyzvednuta později nebo musí být doručena. Bezpapírový přehledný systém na výrobním úseku, vše přizpůsobené vašim požadavkům!

 

 

 

Vyvolávací systém

Dávají zákazníci přednost objednávání pomocí samoobslužného objednacího terminálu ve vašich prostorách, nebo zákazníci po objednání obvykle čekají na přípravu jídel v provozovně? Pokud používáte Manažer objednávek, pak žádný problém! Objednávky se automaticky zobrazují na kuchyňském monitoru, a když je objednávka hotová, objeví se na obrazovce číslo objednávky k vyzvednutí.

 

Technická data

Operační systémWindows 7 a vyšší
DisplayVelikost libovolná
InputDotyková obrazovka