Terasy a zahrádky

Mobilní řešení pro venkovní sezónu

Mobilní řešení pro venkovní sezónu

Užívat si blahodárné účinky slunce, dýchat čerstvý vzduch, relaxovat. Mnoho hostů vyhledává místa nabízející venkovní stolování. Aby se venkovní stolování stalo nezapomenutelným zážitkem, zákazníci by neměli čekat dlouho.

Vectron nabízí mobilní řešení, která zrychluje nejen obsluhu, ale i objednávání a platbu, tak minimalizuje čekání. Zjistěte si u nás, jak se můžete vyhnout časově náročnému běhání mezi zákazníkem, barem, kuchyní, a navíc získat prostor, jak se více věnovat vašim hostů. Mobilní číšník vám pomůže generovat nejen vyšší obrat, zajistí i spokojenost vašich zákazníků.

Mobilní platební terminály 

Mobilní aplikace s digitální účtenkou

Běhají vaši zaměstnanci neustále mezi pokladnou, zákazníkem, barem a kuchyní?  To už není nutné! Naše mobilní aplikace zajistí jak příjem a odeslání objednávek, tak i vyúčtování celého stolu nebo jednotlivého hosta včetně platby v hotovosti nebo platební kartou. Navíc nabízíme digitální účtenku myVectron, účtenky lze vystavit přímo u stolu. S POS Mobile App zůstanete flexibilní: Můžete rozšířit svůj stacionární pokladní systém Vectron o mobilní aplikaci na měsíční bázi, na letní sezónu nebo trvale pro kvalitní služby přímo u hosta. Následná integrace do stávajících pokladen Vectron je samozřejmě možná.

  • Aplikace přehledná a snadno ovladatelná 
  • Všechny běžné platební režimy jsou k dispozici
  • Komunikuje s hlavní pokladnou, žádný Cloud
  • Jednoduché připojení tiískáren, skeneru, pokladného šuplíku atd.
Zjistěte si více

Mobilní aplikace s platebním terminálem

Ideální platební řešení pro letní terasy a pivní zahrádky.

Platební terminál je přenosný a díky integrované aplikaci Vectron Mobile App tak máte k dispozici chytrou mobilní pokladnu. Terminál umožňuje platit kartou pomocí čtečky čipových nebo magnetických karet a bezkontaktně přes NFC rozhraní. Čárové i QR kódy dárkových nebo zákaznických karet naskenujete snadno pomocí vystavěného fotoaparátu.

Více detailů zde

Kompletní mobilní pokladna

Vectron POS M4 Pay

Robustní a rychlá u hosta

Vectron POS M4 Pay zaručuje plnou funkčnost pokladny bez kompromisů a napojení na server. Tento nezávislý mobilní pokladní systém nabízí nejen všechny funkce stacionárního systému, ale má v sobě integrovaný bezkontaktní platební terminál. Pro vás a vaši obsluhu to znamená méně běhání, větší obrat a spokojené zákazníky.

  • M4 Pay přehledná a snadno ovladatelná mobilní pokladna 
  • Bezkontaktní NFC čtečka umožňuje všechny běžné platební režimy
  • Platby pomocí chytrého telefonu nebo hodinek
Zjistěte více

Ohlasy z oboru

Praktické zkušenosti ukazují výhody pokladních systémů Vectron.

Kromě mnoha restaurací, kaváren, barů, klubů a diskoték se na řešení Vectron již léta spoléhá řada systémových restauratérů. V našich firemních zprávách se dozvíte, proč restauratéři důvěřují pokladním řešením Vectron. Ať už se jedná o pizzerii, penzion nebo restauraci hvězdného gastronoma – Vectron přesvědčí v každém segmentu.

Zákaznické reference

Další řešení pro venkovní použití!