Vectron periferie

PROFESIONÁLNÍ ZAŘÍZENÍ PRO VAŠE PODNIKÁNÍ

Reklama na prodejním místě

Vše, co je aktuální a důležité sdílejte zákazníkům v reálném čase a úspěšně ovlivňujte prodej konkrétních produktů.

Zakaznický displej C11

Denní nabídky a kampaně importované z back office mají na C11 dostatek místa. S připraveným rozložením displeje můžete přejít k zákaznické komunikaci prakticky okamžitě, kampaně importujete centrálně z vašeho back office. Prezentace, nabídky, obrázky, účtenky zobrazíte přehledně v režimu rozdělené obrazovky.
Displej TFT-LC v pouzdru z vysoce kvalitního hliníku zobrazuje s úhlopříčkou 11,6" ve Full HD a rozlišení 1920 x 1080 pixelů. Sklon a úhel otočení displeje můžete libovolně upravit, k upevňovacím bodům lze bezdrátově připojit dva periferní moduly, jako je skener nebo zámek operátora.

 

 

Zakaznický displej C100

Vectron C100 má obrazovku s úhlopříčkou 26,4 cm (10,4 "). Jako doplněk k zobrazení objednávek display zobrazuje loga a reklamní prezentace, které komfortně ovládáte z pokladny. Prezentaci můžete zobrazit na celé obrazovce nebo rozdělíte display na reklamní část a registrační část, kde zobrazuje probíhající markování.

Display C100 může být napojen přímo na Vectron stacionární pokladny a nebo jako samostatné zařízení se stojánkem.

 

Zakaznický displej C75

C75 úhlopříčka obrazovky je 17.8 cm (7“). Kromě zobrazení objednávek zobrazuje i reklamní prezentace a loga, které lze komfortně ovládat z pokladny. Prezentaci můžete zobrazit na celé obrazovce nebo se display rozdělí na reklamní část a registrační, na které se zobrazuje probíhající markování.

Display může být napojen přímo na Vectron stacionární pokladny. Alternativně k dodání jako samostatně stojící zařízení, ve dvou různých výškách. V každém provedení lze display naklánět ve všech směrech pro optimální úhel pohledu zákazníka.

 

Zakaznický displej C56

Souběžně s novou generací stacionárních pokladen, Vectron vyvinul zákaznický display, který se svým designem dokonale shoduje s novou řadou produktů. C56 s černo-bílým LCD nabízí 13.2 cm (5.2“) úhlopříčku. Display je připojen na zadní stranu pokladny a jeho sklon je nastavitelný. Display je k dodání i jako samostatně stojící zařízení a to hned ve dvou různých výškách. V tomto provedení lze display vyklápět ve všech směrech pro optimální nastavení úhlu pohledu zákazníka.

 

Zakaznický pager

Diskrétní komunikace - Kvalitnější servis - Vyšší obrat
Všem dobře známá situace: Polední špička, objednání jídla zabere měně času než jeho příprava, objednávky se hromadí. Zákazníků čekajících na jídlo přibývá. Někteří čekají u stolu a jiní postávají před výdejním pultem. Systém přivolání zákazníka Vám umožňuje komunikovat efektivně, diskrétně a velmi pohodlně.
Díky restauračnímu pageru, mají gastronomové k dispozici ideální nástroj ke zlepšení kvality obsluhy a zvýšení spokojenosti zákazníků. Pager je určený i pro volání z kuchyně na obsluhu v okamžiku, kdy pokrmy jsou připraveny k servírování. Pager může být plně integrován do stacionárních a mobilních pokladen Vectron. Ideální řešení, které se ve velmi krátkém čase amortizuje.

Funkční periférie a zařízení

Každá pokladna Vectron umožňuje připojení do LAN sítě. Pokladní síť (až 200 pokladen) může fungovat bez nutnosti instalovaného PC. Zároveň pokladny nabízí až 16 rozhraní k napojení širokého spektra periferních zařízení. Podporovány jsou sériové, paralelní a USB rozhraní. Je možné napojení následujících skupin periférií:

  • Tiskárny - bonů, účtů, kuchyňské, barové, vstupenek a další
  • Scanery - ruční, stolní, vestavěné, mobilní
  • Váhy - každá váha, která je certifikovaná podle "scale generic protocol 02/04 verze 1.01a" nebo vyšší
  • Platební terminály, magnetické a čipové karty
  • Cash management systems - automatická manipulace s hotovostí, počítačky bankovek, mincí
  • Automaty - nápojové automaty, automaty na zboží, chladící stoly s váhovým čidlem
  • Výčepní a nápojové systémy, průtoková kontrola

 

Pokladna a displej

Technická data

Display C11TFT-LCD with LED backlight
Diagonal C1129.5 cm (11.6")
Resolution C111920 x 1080 pixels (Full HD)
Mounting C11to POS 7 system only
Control C11via POS system
Hold buffer floating C11yes
--------
Display C100 | sizeTFT-LCD | 10.4" (26.4 cm)
Resolution C100800 x 600 pixels (SVGA)
Display C75 | sizeTFT-LCD | 7" (17.8 cm)
Resolution C75800 x 480 pixels (wide VGA)
Display C56 | sizeLCD with LED backlight | 5.2" (13.2 cm)
Resolution C562 x 20 characters
Mounting C100 | C75 | C56Stand-alone or directly to Vectron POS systems