Reference

VÍCE NEŽ 260 000 INSTALACÍ MLUVÍ SAMY ZA SEBE

Pokladní řešení pro hotely a lázeňské domy

Provozovatelé hotelů a hotelových řetězců spoléhají na sofistikovaná a vysoce odolná řešení společnosti Vectron již řadu let. Stacionární a mobilní pokladny urychlují obsluhu, zjednodušují pracovní procesy a zkvalitňují komunikaci s hosty. Díky individuálně konfigurovatelnému softwaru je nastavení pokladen, na všech uživatelských úrovních, jednoduše nastavitelné pro každý myslitelný případ použití.

Rozhraní s hotelovým softwarem

Řešení Vectron POS pro hotely nabízí rozhraní k hotelovým software a PMS. Vectron pokladny nabízejí kompletní, na míru šitá řešení, pro malé ubytovací zařízení, penziony, hotely i mezinárodní hotelové řetězce. Systém poskytuje veškeré provozní podklady pro účetnictví, správu skladů, kontrolu a vyhodnocování dat v reálném čase.

Kompatibilita zajištěna

V digitálně propojených hotelech komunikují Vectron pokladny se všemi používanými hotelovými systémy, periferními zařízeními, jako je tiskárny účtenek, platebními terminály a čtečky karet v restauraci, na baru nebo recepci. Díky otevřenému rozhraní pokladního systému je kompatibilita v podstatě neomezená.

Individualizace pokladny

Během instalace přizpůsobíme váš systém registračních pokladen Vectron na místě. Náš team zkušených techniků vám poradí při nastavení veškerých vašich požadavků na funkce pokladen včetně umístění jednotlivých ovládacích tlačítek a přístupových práv. Tímto způsobem obdržíte Vectron systém nastavený na míru, připravený pro kvalitní provoz vašeho hotelu a podporu vašeho teamu.

Leasing pokladních systémů pro hotel

Plánujete nebo rozšiřujete svůj vlastní hotel, zřizujete další provoz nebo chcete nahradit předchozí pokladnu hotelu výkonnějším pokladním systémem? Pokud nechcete vázat více kapitálu, než je nutné, pak se spolehněte na naši nabídku na leasing. Kontaktujte naše obchodní oddělení pro vypracování nabídky kalkulace financování vašeho hotelu.

Někteří z našich zákazníků

Vybrané reference instalací pokladen, recepcí a hotelových systémů (PMS).