Pokladní systém pro fastfood, pekařství, lahůdky

Jednoduchý recept: Rychlá obsluha, koncentrace na prodej

Stabilní, odolné a mimořádně robustní řešení Vectron pokladen usnadňuje každodenní podnikání provozů s rychlým občerstvením, lahůdek, pekáren a cukráren, jak s obsluhou, tak i bez obsluhy. Pokladny urychlují prodej, obsluhu, zjednodušují kontrolu a přehled o zboží.

Financování POS systémů pro pekárny, lahůdky a fast food provozovny

Pokladna pořízená na leasing pro vás jako provozovatele pekárny nebo lahůdek může znamenat rychlý a snadný vstup do světa Vectron. Ušetřené finanční prostředky, tak můžete investovat do vašeho provozu. Rádi vám zajistíme kalkulaci financování pokladny šité na míru.

Řešení pro rychlou obsluhu

Pokladní systémy Vectron jsou přizpůsobeny potřebám pekáren a provozům rychlého obřerstvení. Vectron POS 7 je výkonná, přehledná pokladna, která nabízí mnoho funkcí pro podporu rychlého prodeje a koumunikaci s vašimi zákazníky.

Individuální nastavení pokladny

Každý provoz je jiný, možnosti přizpůsobení pokladny právě pro vás je samozřejmostí. Individuální nastavení systému provedou naší zkušení technici na místě u vás a důkladně vám ukažou, jak pokladnu efektivně používat.. Flexibilní a výkonný pokladní software je v ceně pokladny.

Seznamte se s celkovým pokladním řešením!

Řešení pokladních systémů pro Fast Food – Pekařství – Lahůdky 

Řešení Vectron nabízejí vše, co úspěšné pekařství, provozovna rychlého občerstvení potřebuje:

Dokonalá koordinace procesů prostřednictvím hardwaru, softwaru, digitálních řešení a servisu z jediného zdroje.

Zjistěte více o našich řešeních pro pekařství, kavárny, cukrárny a jiné provozy.
 

Zákaznické reference

Další pokladní systémy