Výkonný Vectron Software

POKLADNÍ SW, KANCELÁŘSKÉ PROGRAMY, MY VECTRON A NAPOJENÍ

Vectron pokladní software

Celé pokladní řešení pochází od jednoho dodavatele! Vectron vyrábí pokladny a má vlastní pokladní software. Tato skutečnost zajišťuje optimální funkčnost HW, SW. Vectron má kvalitně zdokumentované datové rozhraní což zajišťuje vysokou míru flexibility při napojování na technická zařízení ostatních dodavatelů.

Vectron POS software je ověřený a spolehlivý. Ať už chcete používat počítač s Windows nebo plánujete rozšířit svou stávající síť pokladen o chytré telefony - Vectron pokladní software je perfektní volbou pro vaše podnikání. Získáte plnohodnotný pokladní systém.

myVectron - cloud a praktické aplikace

myVectron - moderní digitální aplikace bázované na pokladně Vectron. myVectron nabízí cloudová řešení pro průběžnou kontrolu provozu a přístup k údajům o firmě v reálném čase, zasílaných například do vašeho telefonu v přehledných tabulkách a grafech. Věrnostní systém bonVito promění vaší pokladnu v online marketingový nástroj. Vytváření různých propagačních kampaní na vybrané zákazníky se stane jednoduché a zabezpečené. Aplikace myFiskal zaručuje, že Vectron pokladní software splňuje požadavky definované zákonem o evidenci tržeb č. 112/2016 Sb (EET) včetně budoucích změn.

Software rozhraní a kompatibilita

Ať už jste aktivní v gastronomii, hotelnictví nebo pekařství - v každém odvětví se používají jedinečná softwarová řešení. Rychlá, stabilní výměna dat mezi těmito externími programy je nezbytná. Otevřené a dobře zdokumentované datové rozhraní je klíčem k propojení s ostatními programy. Vectron pokladní software je možné propojit s řadou softwarových řešení. Kontaktujte nás - máme řešení i pro Váš provoz.