Vectron Hardware

POS systémy, periferní zařízení a připojení hardwaru

Výkonná řešení


Moderní pokladní řešení Vectron generují obrat, přinášejí snadné použití a svobodu digitálních dat do gastronomických zařízení, řetězců pekáren, hotelů a prodejních míst v mnoha dalších odvětvích.

Rychlá a plynulá obsluha, to i v době nejvyššího zatížení vašeho provozu. Vectron to dokáže pokaždé!

Naše pokladní systémy jsou inteligentní všestranné systémy, které jsou přizpůsobeny požadavkům vaší firmy. Vysoce odolný a přizpůsobivý software v kombinaci s nejnovějším hardwarem nabízí řadu výhod:

•    bezporuchovost
•    možnost práce v režimu offline
•    přizpůsobivost
•    rozšiřitelnost

Pokladny

Mobilní pokladny jsou dokonalým doplněním stacionárních pokladních systémů. Ať už se jedná o komplexní mobilní systém nebo přenosnou pokladní aplikaci, platební zařízení a tiskárnu faktur v jednom: procesy se zjednodušují, šetří se čas, zkracují se vzdálenosti pro obsluhu, zvyšuje se efektivita a tím roste spokojenost vašich zákazníků. 

Jednoduché kompletní řešení s integrovanou platbou za nízké náklady. Můžete se tak plně soustředit na kvalitní servis a služby.

Mobilní řešení

Naše pokladní periferie jsou uživatelsky přívětivé, funkční a výborně doplňují každé řešení Vectron.

Vectron navrhuje komplexní POS řešení a nabízí odolné, kompatibilní příslušenství pro bezproblémové a pohodlné používání v místě prodeje. Naše portfolio zahrnuje zákaznické monitory různých velikostí a funkcí pro každou požadovanou aplikaci – od textových displejů až po displeje zobrazující obrázky kampaní, propagační videa a digitální účtenky.

Příslušenství