ŠPIČKOVÁ DOTYKOVÁ POKLADNA - POS 7

NOVÁ GENERACE

Zbrusu nový modulární systém nabízí nový hardware se širokou paletou možností nastavení a flexibilních přizpůsobení všem požadavkům moderních provozů. Díky vysoce kvalitním komponentům je systém POS 7 extrémně bezpečný a odolný. Pokladna se může pochlubit moderním a funkčním designem.

Modulární koncepce

Promyšlené technické řešení umožňuje oddělení systémového hardware pokladny (umístěno v základně) a individuálně jej namontovat pod prodejní pult nebo na jiné bezpečné místo. Displej pokladny pak může být připevněn na sloup, otočný stojan nebo na zeď. To navíc usnadňuje skryté a bezpečné vedení kabelů. Vše dle aktuální potřeby provozu.

Tenký design s vysoce kvalitním kovovým pouzdrem

Mimořádně široký displej nabízí prostor pro přehledné zobrazení a kontrolu mnoha funkcí najednou. Kapacitní skleněná dotyková obrazovka je energeticky úsporná, odolná a vybavená pohodlnou funkcí swipe (ovládání přejetím prstu) - zajistí velice rychlé ovládání. Flexibilní a výkonný software můžete přizpůsobit a naprogramovat podle svých požadavků. K POS 7 lze připojit celou řadu programů a periferních zařízení pro urychlení a usnadnění pracovních postupů. Pokladna je k dispozici i s menším displejem – POS 7 Mini.
 

 

Hardware

Funkční, modulární design 39,6 cm / 15,6 “Full HD displej (otočný o 350 °) | Otočná a naklápěcí zobrazovací jednotka se dvěma způsoby uchycení pro periferní moduly | Pouze jeden kabel mezi systémovým boxem a displejem | Vysoce kvalitní kovové pouzdro

Zámek obsluhy

Magnetický zámek iButton nebo iButton standard | Ergonomické díky bočnímu ovládání | Bezdrátová montáž na krytu displeje.

2D skener

Skenování čárových kódů (např. věrnostní karty bonVito) | Velmi kompaktní a otočný ve dvou osách | Bezdrátová montáž na kryt displeje.

Vectron leasing – jednoduše a rychle

Vectron pokladnu získáte za 12 měsíčních splátek bez navýšení. Software je v ceně a tříletá záruka od výrobce jistí stabilitu vašeho provozu.

POS_7_white_EN

POS software v ceně pokladny

OBJEDNAT PRODUKT

Technická data

Display396 mm (15,6") 350° rotating
Display typeTFT-LCD, non-reflecting
Display lightingLED backlight
Display size (active)344 x 193.5 mm
Display Resolution1920 x 1080 pixels (Full HD)
Colours262k colors (RGB 6-bit)
InputTouch screen (projective-capacitive)
Network-capableyes
USB ports2x USB 3.0 Typ C, 2x USB 3.0, 3x USB 2.0 (1 of which at the front)
Serial ports2x DB9 (Powered RS232)(COM 1 5V, Com 2 5V)
LAN port1x RJ45
Cash drawer port1x RJ11
Display port2x FeDP
More detailssee the technical data sheet

Další produkty