Výstavy | Prezentace | Roadshow

Kde se můžeme setkat

Výstavy | Prezentace | Roadshow

Zde se dozvíte vše co potřebujete

 

Pecosta | Autset Brunch
Praha 20.10.2022 10.30 – 12.00 hod - AUTSET - AUTOMATICKÉ NASKLADŇOVÁNÍ
Hotel Rott, Malé náměstí 138/4, Praha 1, 110 00
Pošlete mi pozvánku << | >> info@vectron.cz

 

Südback
Stuttgart (DE), 22. - 25.10.2022 - veletrh pekařství a cukrářství
Stuttgart výstava, Hala 10, Stánek 10E12
www.messe-stuttgart.de/suedback << | >> Vstupenka zdarma  

 

Alles für den Gast
Salzburg (AT), 05.11. - 09.11. 2022 - veletrh pro gastronomii a hotelnictví "Vše pro hosta" 
Salzburg výstava, Hala 10, Stánek 0605
www.gastmesse.at << | >> Vstupenka zdarma

 

To nejdůležitější na jarních akcích a veletrzích

 

Digitalizace pro gastronomii, hotelnictví a pekařství

Moduly myVectron přinášejí větší přehled a podporují efektivní pracovní postupy.

Funkce jako např. jídelní lístek ke stažení, jednoduché vytváření voucherů a dárkových balíčků, digitální účtenka pomáhají vyhnout se zbytečnému používání papíru.

Dalším každodenním pomocníkem se stanou funkce jako online rezervace stolů, bezhotovostní platby, archiv reportů, záloha pokladny a automatická aktualizace vašich pokladen.

Novinka:
Naše rozhraní umožňuje předávat veškerá data z pokladny pro další práci se skladem, v hotelovém systému, dále podporuje shromažďování dat pro administrativní účely, řízení, analýzu a grafické vyhodnocování výsledků vedením firmy.

 

 

 

Objednávání a vyúčtování u zákazníka

Na podzimních veletrzích bude Vectron představovat nejnovější varianty digitálních řešení: od přijímání objednávek pomocí mobilních zařízení, jako je nová mobilní pokladna VECTRON POS M4 až po platební terminály vše v jednom VECTRON All-In-One.

VECTRON POS M4 je první plnohodnotná mobilní pokladna se systémem Android. V každodenním provozu urychluje mobilní pokladna objednávky, zjednodušuje zákaznický servis a šetří vaší obsluze zbytečné běhání tam a zpět.

VECTRON All-In-One - zařízení vše v jednom - s funkcí - mobilní číšník (pokladní aplikace), čtečka platebních karet a tiskárna účtenek. Obsluha zadá objednávku přímo do terminálu prostřednictvím integrované mobilní aplikace. Pokud chtějí hosté platit kartou, lze to okamžitě provést na stejném terminálu včetně výtisku účtenky.

Jako alternativu nabízíme platební terminál s mobilní aplikací bez tiskárny účtenek. V tomto případě pokračujete používat vaše mobilní a stacionární tiskárny.

 

 

 

Flexibilní pokladní systémy

Naše aktuální pokladní systémy Vectron POS 7, POS 7 PCa POS 7 Mini samozřejmě můžete shlédnout nejen na podzimních veletrzích, ale i v našich prezentačních prostorech.

Kromě POS 7 s extra širokým 15,6" HD displejem je POS 7 Mini s 11,6" HD displejem obzvláště kompaktní pokladnou, která vyžaduje minimální místo pro instalaci.

Ke konci roku vám budeme schopni nabídnout předplatné softwaru myVectron POS, které bude nabízet široké portfolio digitálních služeb ve výhodných balíčcích včetně flexibilního modelu, jak si pořídit hardware pokladny za významně nižší cenu.

mybonVito

bonVito je věrnostní je systém integrovaný do pokladen Vectron. Systém vám nabízí obě možnosti v jednom. Snadné vytváření propagačních kampaní a jejich cílené využívání na vybrané skupiny zákazníku. Průběžné výsledky můžete kontrolovat online z vašeho PC nebo telefonu. bonVito aplikace vám zajistí perfektní kontrolu, o aktuálním stavu na vašich provozovnách, ať jste kdykoliv.

Chcete se dozvědět více?

>> KONTAKTUJTE NÁS <<