Naše nejnovější hotelová řešení

Pokladní systémy pro hotely, ubytovny a penziony

Vectron POS – v hotelu jako doma!

Hotelová pokladní řešení Vectron s funkcí rezervace a modulem věrnosti zákazníků – to je náš pětihvězdičkový program pro hosty, navýšení vašeho obratu a zaměstnance. Řešení Vectron jsou stejně individuální jako váš hotel, lázeňský dům nebo penzion. Digitálně propojená stacionární a mobilní zařízení podporují interní pracovní postupy, komunikaci s hosty a controlling na všech úrovních.

Vectron pokladní systémy nabízejí více rozhraní k různým hotelovým software a specifickým oborovým systémům než jakýkoli jiný POS software na trhu. Například rozhraní na hotelové systémy PMS Oracle, Protel, Amadeus, Horesplus nebo připojení na Bar & Kitchen Manager a Výčepní systémy nebo Čtečky karet a platebni terminály. Váš nový pokladní systém Vectron tak hladce zapadne do vaší stávající instalace a zároveň nabídne zcela nové možnosti.

Řešení pro hotely a lázeňské domy

Individualizace pokladny
Během instalace přizpůsobíme vaše Vectron pokladny na místě. Náš team zkušených techniků poradí při nastavení veškerých vašich požadavků na funkce pokladen včetně umístění jednotlivých ovládacích tlačítek a přístupových práv. Tímto způsobem obdržíte Vectron systém nastavený na míru, připravený pro kvalitní provoz vašeho hotelu a podporu vašeho teamu.

Rozhraní s hotelovým softwarem
Řešení Vectron POS pro hotely nabízí rozhraní k hotelovým software a PMS. Vectron pokladny nabízejí kompletní, na míru šitá řešení, pro malé ubytovací zařízení, penziony, hotely i mezinárodní hotelové řetězce. Systém poskytuje veškeré provozní podklady pro účetnictví, správu skladů, kontrolu a vyhodnocování dat v reálném čase

Kompatibilita zajištěna
V digitálně propojených hotelech komunikují Vectron pokladny se všemi používanými hotelovými systémy, periferními zařízeními, jako je tiskárny účtenek, platebními terminály a čtečky karet v restauraci, na baru nebo recepci. Díky otevřenému rozhraní pokladního systému je kompatibilita v podstatě neomezená.

Zjistěte si více

Seznamte se s pokladním řešením pro hotely!

Ohlasy od zákazníků

Hotely, lázeňské domy a penziony nejlépe obslouží systém Vectron – a to i v síti neomezeného počtu hotelů.

Zjistěte více o našich řešeních pro hotely.
 

Zákaznické reference

Další pokladní systémy