Vectron mobilní aplikace

Přehlednost | Intuitivnost | Jednoduchost Novou Vectron MobileApp lze snadno obsluhovat. Prakticky během několika minut budete ovládat veškeré její funkce. Zároveň nabízí aplikace veškerý komfort, který potřebujete při mobilním markování.

Základní funkce

Intuitivní

Stáhněte, instalujte, používejte – Vectron MobileApp lze tak snadno obsluhovat, že během několika minut budete ovládat veškeré její funkce. Zároveň nabízí veškerý komfort, který potřebujete při mobilním markování.

Rychlý a kvalitní servis

Od objednání po platbu – aplikace podporuje základní funkce obsluhy. Mobilní aplikace se používá ve spojení s přenosnými tiskárnami účtenek, tak šetří čas, zrychluje objednávky a servis. Obsluha se tak věnuje více hostům.

EET zabezpečeno

Aplikace Vectron pro mobilní pokladny splňuje zákonné požadavky a poskytuje obsluze a provozovatelům nezbytnou právní jistotu. EET funguje spolehlivě i v mobilní aplikaci.

Přehledně uspořádaná, intuitivní

Funkce aplikace jsou úmyslně redukovány na nezbytně nutné pro mobilní pokladnu. Aplikace je přehledná a snadno ovladatelná. Několika dotyky markujete, měníte příkazy nebo uzavíráte účtenky. Jasně uspořádané funkce podporují rychlost ovládání; např. otevírání stolů, seskupení PLU na skupiny zboží a vyhledávací funkce.

Platební metody

Všechny běžné platební režimy jsou k dispozici pro finalizaci. Ať už platba v hotovosti nebo kartou. To zrychluje obsluhu a zajišťuje hostům plný komfort.

Zabezpečení, funkční offline

Komplexnější transakce zajišťuje Vectron klasická pokladna, ta ukládá všechna data. Výhodou je záloha pořízených dat v pokladně, žádný "Cloud", jednoduché připojení tiskáren, skeneru, pokladního šuplíku atd. Mobilní aplikace vyžadujete pouze místní WiFi síť, připojení k internetu není potřeba.

Aplikace ke stažení

Vectron MobileApp je k dispozici ke stažení zdarma v "App Store" a "Google Play". Vyzkoušejte si ji v demo režimu bez registrace. 

Aplikace je také možné instalovat později, do stávající instalace, a používat třeba jen formou pronájmu na měsíc nebo pouze v sezóně.

Technická data

Operační systémiOS a Android
Funguje i v offlineAno
RozhraníAno, přes hotovost na serveru
Možnost nájmuAno, měsíčně

Download

Prospekt

Zavolejte nám!

Kontaktujte nás pondělí - pátek od 9:00 - 17:00 na čísle: 603 182 188, email:  info@vectron.cz

Kontaktní formulář

Vyplňte laskavě kontaktní formulář a my se vám ozveme v nejbližší možné době.

Kontaktní formulář