Optimálně sladěný HW a SW

Ovládání POS Touch 12 “ je snadné a intuitivní, jeho grafické uživatelské rozhraní je plně přizpůsobitelné. Pokladní systém je vhodný pro provozy s omezeným místem pro instalaci. Máte možnost volby – umístit pokladnu Touch 12 na Vectron pohledný stojan nebo s VESA držákem přimontovat/ zavěsit třeba na zeď. Ušetříte místo a navíc, získáte zajímavou dekoraci.

Brilantní dotyková obrazovka

Všechny důležité funkce přehledně uspořádané na jedné obrazovce. Stejně jako u všech ostatních Vectron pokladen je dotyková obrazovka POS Touch 12 II odolná proti opotřebení a podsvícený LED displej je mimořádně energeticky úsporný. Pokladna nabízí četná rozhraní na připojení periferií, ergonomicky integrované přihlašovací zámky pro obsluhu. Na přání může být dodána s integrovaným zákaznickým displejem.

Kompletní řešení zrychluje obsluhu

Výkonný, technologicky vysoce moderní pokladní software zrychluje a usnadňuje pracovní postupy a je přizpůsobitelný Vašim požadavkům. Početná a osvědčená rozhraní pro doplňující zařízení spolu s napojením na kancelářské programy umožňují vytvoření kompletního řešení na míru Vašeho provozu. Pokladní software je v ceně vč. EET.

5 let záruka od výrobce

Vectron pokladní systémy jsou určeny pro praktické použití na mnoho let nepřetržitého provozu bez poruch. Robustní a praktická konstrukce činí POS Touch 12II odolný vůči stříkající vodě, prachu a mastným prstům. S naší pětiletou zárukou od výrobce investujete do stabilní a spokojené budoucnosti vašeho provozu.

Bezpečnost dat

Pokladní systém není bázován na PC, a proto je perfektně chráněn proti virům a trojským koním. Všechna data jsou ukládána v pokladně, nikoliv na zranitelném internetovém úložišti. Kromě toho jsou data v krátkých intervalech automaticky zálohovaná na USB flash disk.

POS software v ceně pokladny
Objednat produkt

Technická data

Display307 mm (12,1")
Display backlightTFT-LCD
Display size (activ)246 x 185 mm
Resolution800 x 600 pixel
ColoursTrue Color
InputTouchscreen
InterfacesUSB, RJ45, RJ12, 3.5mm jack
Housing and footblack plastic and coated metal
More detailsSee data sheet

Download

ProspektTechnická data

Zavolejte nám!

Kontaktujte nás pondělí - pátek od 9:00 - 17:00 na čísle: 603 182 188, email:  info@vectron.cz

Kontaktní formulář

Vyplňte laskavě kontaktní formulář a my se vám ozveme v nejbližší možné době.

Kontaktní formulář