Ověřený koncept v novém designu

Profesionální pokladní systém s širokoúhlou obrazovkou: POS Touch 15 II Wide je založen na osvědčené koncepci POS dotykových systémů Vectron a je vybaven moderním technickým vybavením a vysokou funkčností v novém designu. Osvědčený software a robustní obal pokladny s úhlopříčkou displeje 15,6 " (40 cm) v moderním formátu 16: 9.

Širokoúhlý, přehledný displej

Všechny důležité funkce přehledně uspořádané na jedné obrazovce. Díky zobrazení v širokém formátu lze vedle sebe umístit nejpoužívanější položky, hlavní skupiny zboží a PLU. Stejně jako u všech ostatních Vectron pokladen je dotyková obrazovka POS Touch 15 II Wide odolná proti opotřebení a podsvícený LED displej je mimořádně energeticky úsporný.

Swipe funkce zrychluje obsluhu

POS Touch 15 II Wide nabízí moderní design, který si váš personál okamžitě oblíbí. Individuální uživatelské rozhraní, dotykový displej s funkcí Swipe, antireflexní displej nebo praktický, přihlašovací klíč obsluhy lze namontovat v dolní, horní, pravé nebo levé poloze podle vašich požadavků a způsobu umístění.

5 let záruka od výrobce

Vectron pokladní systémy jsou určeny pro praktické použití na mnoho let nepřetržitého provozu bez poruch. Průběžná aktualizace pokladního software vám zajistí nejen implementaci nejnovějších funkcí, ale i aktuálnost software v případě změny zákonů, jako jsou např. nové fiskální požadavky, DPH nebo povinnost označovat alergeny. S naší pětiletou zárukou od výrobce investujete do stabilní a spokojené budoucnosti vašeho provozu.

POS systém pro všechny požadavky

Pokladna pracuje nezávisle na serveru. Pomocí programu Vectron Commander lze spojit s centrální počítačem ve vaší kanceláři, programovat, dálkově spravovat – to vše za plného provozu. POS Touch 15 II Wide nabízí - stejně jako ostatní pokladny Vectron - řadu rozhraní pro hardwarové a softwarové aplikace. Ať už platební terminál, dávkovací systém, gastronomický sklad, hotelový PMS nebo personální plánování. S pokladními systémy Vectron máte vše pod kontrolou.

 

od1 812,-CZKměsíčněPOS software v ceně pokladny
Objednat produkt

Technická data

Display396 mm (15.6")
Display typeTFT-LCD, non-reflective
Display backlightLED
Display size (activ)344 x 193.5 mm
Resolution1366 x 768 pixel
ColoursTrue Color
InputTouchscreen
InterfacesUSB, RJ45, RJ12, 3.5mm jack
Card slotsSD, SIM
Housing and footblack plastic and coated metal
More detailsSee data sheet

Download

Zavolejte nám!

Kontaktujte nás pondělí - pátek od 9:00 - 17:00 na čísle: 603 182 188, email:  info@vectron.cz

Kontaktní formulář

Vyplňte laskavě kontaktní formulář a my se vám ozveme v nejbližší možné době.

Kontaktní formulář