Ověřený koncept v novém designu

Profesionální pokladní systém s širokoúhlou obrazovkou: POS Touch 15 II Wide je založen na osvědčené koncepci POS dotykových systémů Vectron a je vybaven moderním technickým vybavením a vysokou funkčností v novém designu. Osvědčený software a robustní obal pokladny s úhlopříčkou displeje 15,6 " (40 cm) v moderním formátu 16: 9.

Širokoúhlý, přehledný displej

Všechny důležité funkce přehledně uspořádané na jedné obrazovce. Díky zobrazení v širokém formátu lze vedle sebe umístit nejpoužívanější položky, hlavní skupiny zboží a PLU. Stejně jako u všech ostatních Vectron pokladen je dotyková obrazovka POS Touch 15 II Wide odolná proti opotřebení a podsvícený LED displej je mimořádně energeticky úsporný.

Swipe funkce zrychluje obsluhu

POS Touch 15 II Wide nabízí moderní design, který si váš personál okamžitě oblíbí. Individuální uživatelské rozhraní, dotykový displej s funkcí Swipe, antireflexní displej nebo praktický, přihlašovací klíč obsluhy lze namontovat v dolní, horní, pravé nebo levé poloze podle vašich požadavků a způsobu umístění.

5 let záruka od výrobce

Vectron pokladní systémy jsou určeny pro praktické použití na mnoho let nepřetržitého provozu bez poruch. Průběžná aktualizace pokladního software vám zajistí nejen implementaci nejnovějších funkcí, ale i aktuálnost software v případě změny zákonů, jako jsou např. nové fiskální požadavky, DPH nebo povinnost označovat alergeny. S naší pětiletou zárukou od výrobce investujete do stabilní a spokojené budoucnosti vašeho provozu.

POS systém pro všechny požadavky

Pokladna pracuje nezávisle na serveru. Pomocí programu Vectron Commander lze spojit s centrální počítačem ve vaší kanceláři, programovat, dálkově spravovat – to vše za plného provozu. POS Touch 15 II Wide nabízí - stejně jako ostatní pokladny Vectron - řadu rozhraní pro hardwarové a softwarové aplikace. Ať už platební terminál, dávkovací systém, gastronomický sklad, hotelový PMS nebo personální plánování. S pokladními systémy Vectron máte vše pod kontrolou.

 

POS software v ceně pokladny
Objednat produkt

Technická data

Display396 mm (15.6")
Display typeTFT-LCD, non-reflective
Display backlightLED
Display size (activ)344 x 193.5 mm
Resolution1366 x 768 pixel
ColoursTrue Color
InputTouchscreen
InterfacesUSB, RJ45, RJ12, 3.5mm jack
Card slotsSD, SIM
Housing and footblack plastic and coated metal
More detailsSee data sheet

Download

Technická data

Zavolejte nám!

Kontaktujte nás pondělí - pátek od 9:00 - 17:00 na čísle: 603 182 188, email:  info@vectron.cz

Kontaktní formulář

Vyplňte laskavě kontaktní formulář a my se vám ozveme v nejbližší možné době.

Kontaktní formulář