Robustní pokladní systém pro gastronomii, hotely a řetězce

Vectron Systems vyrábí a prodává inteligentní pokladny. Všechny registrační pokladny - stacionární i mobilní - používají stejný pokladní software vyvinutý firmou Vectron. Pokladní software je v ceně pokladny. Základní vlastností pokladního systému Vectron je stabilita provozu a kompatibilita s hardware i software jiných dodavatelů.

myVectron - rozhraní, aplikace & cloud řešení

Komunikace s centrálou, analýza dat, moderní aplikace pro kontrolu a vyhodnocování provozu včetně online marketingových nástrojů. Vše koncipované na stabilních pokladnách Vectron s plnou servisní podporou 24/7. 

Plně integrované rozhraní PMS  - Property Management Systems - prakticky dokonalé řešení právě pro váš hotel. Certifikovaná PMS pro Micros Fidelio, Micros Opera (Oracle), Protel, Amadeus, Hores a další hotelové SW.

 

Vectron Commander

Centrální komunikační software pro Vectron pokladny. Propojuje sídlo společnosti s pobočkami a poskytuje jednoduchou správu a automatizovaný přenos dat. Vzdálená kontrola pokladen je jednoduchá, dostupná. Veškeré změny položek, cen a ostatních údajů jsou pohodlně vytvořeny v zázemí centrály a to bez nutnosti nákladného vybavení.

myVectron Reporting App

Aplikace vám poskytuje v reálném čase přístup k vašim nejdůležitějším číselným údajům o firmě, pobočce a společnosti. Bez ohledu na to, kdy a kde jste, snadno obsluhovatelná aplikace poskytuje rychlý přehled o aktuálních tržbách dle jednotlivé obsluhy nebo dle zboží za hodinu nebo celkem.

myBonVito

Věrnostní systém integrovaný do pokladen Vectron. Systém nabízí snadné vytváření propagačních kampaní, jejich cílené využívání na vybrané skupiny zákazníků. Průběžné výsledky kontrolujete online z vašeho PC nebo telefonu. myBonVito zajistí perfektní kontrolu, o aktuálním stavu na vašich provozovnách, ať jste kdykoliv.

Vectron Analytics Free

Aplikace vyhodnocuje prodejní data z pokladen shromážděné Commanderem a sestavuje nejdůležitější firemní údaje do přehledných tabulek a grafických diagramů. Přidáním individuálních filtrů se základní data a statistiky stávají nástrojem pro průběžné monitorování vaší společnosti.

Zavolejte nám!

Kontaktujte nás pondělí - pátek od 9:00 - 17:00 na čísle: 603 182 188, email:  info@vectron.cz

Kontaktní formulář

Vyplňte laskavě kontaktní formulář a my se vám ozveme v nejbližší možné době.

Kontaktní formulář