Hardware a periférie

Otevřené rozhraní podporuje připojit širokou škálu různých hardware a periférie následujících výrobců.

Zakaznický displej C56

Souběžně s novou generací stacionárních pokladen, Vectron vyvinul zákaznický display, který se svým designem dokonale shoduje s novou řadou produktů. C56 s černo-bílým LCD nabízí 13.2 cm (5.2“) úhlopříčku. Display je připojen na zadní stranu pokladny a jeho sklon je nastavitelný. Display C56 je alternativně k dodání jako samostatně stojící zařízení a to hned ve dvou různých výškách. V tomto provedení lze display vyklápět ve všech směrech pro optimální nastavení úhlu proti pohledu zákazníka.

 

Zakaznický displej C75

C75 nabízí obrazovku s úhlopříčkou 17.8 cm (7“). Jako doplněk k zobrazení objednávek display zobrazuje loga a reklamy (jako prezentace), které lze komfortně ovládat pomocí příkazů s pokladny. Prezentaci můžete zobrazit na celé obrazovce, v případě že display není využíván pro registraci na pokladně, nebo se display rozdělí na reklamní část, kde zobrazuje obrázky a registrační část, kde zobrazuje probíhající markování.

Display C75 může být napojen přímo na Vectron stacionární pokladny a jeho sklon je nastavitelný. Alternativně k dodání jako samostatně stojící zařízení, ve dvou různých výškách. V tomto provedení lze display vyklápět ve všech směrech pro optimální nastavení úhlu proti pohledu zákazníka.

 

Zakaznický displej C100

Vectron C100 má obrazovku o úhlopříčce 26,4 cm (10,4 "). Jako doplněk k zobrazení objednávek display zobrazuje loga a reklamy (jako prezentace), které lze komfortně ovládat pomocí příkazů s pokladny. Prezentaci můžete zobrazit na celé obrazovce, v případě že display není využíván pro registraci na pokladně, nebo se display rozdělí na reklamní část, kde zobrazuje obrázky a registrační část, kde zobrazuje probíhající markování.

Display C100 může být napojen přímo na Vectron stacionární pokladny a jeho sklon je nastavitelný. Alternativně k dispozici jako samostatné zařízení se stojánkem.

 

Zakaznický pager

Diskrétní komunikace. Kvalitnější servis. Vyšší obrat.
Všem dobře známá situace: Ve Vaší restauraci je polední špička, objednání jídla zabere měně času než jeho příprava a objednávky se hromadí. Zákazníků čekajících na jídlo přibývá. Někteří čekají u stolu a jiní postávají před výdejním pultem. Systém přivolání zákazníka Vám umožňuje komunikovat efektivně, diskrétně a velmi pohodlně.

Díky restauračnímu pageru, mají gastronomové k dispozici ideální nástroj ke zlepšení kvality obsluhy a zvýšit spokojenost zákazníků. Pager je určený i pro volání z kuchyně na obsluhu v okamžiku, kdy pokrmy jsou připraveny k servírování. Pager může být plně integrován do stacionárních a mobilních pokladen Vectron. Ideální řešení, které se ve velmi krátkém čase amortizuje.

 

Fuknční periférie a zařízení

Každá pokladna Vectron umožňuje připojení do LAN sítě. Pokladní síť (až 200 pokladen) může fungovat bez nutnosti instalovaného PC. Zároveň pokladny nabízí až 16 rozhraní k napojení širokého spektra periferních zařízení. Podporovány jsou sériové, paralelní a USB rozhraní. Je možné napojení následujících skupin periférií:

  • Tiskárny - bonů, účtů, kuchyňské, barové, vstupenek a další
  • Scanery - ruční, stolní, vestavěné, mobilní
  • Váhy - každá váha, která je certifikovaná podle "scale generic protocol 02/04 verze 1.01a" nebo vyšší

Další hardware od následujících výrobců

  • Platební terminály, magnetické a čipové karty
  • Cash management systems - automatická manipulace s hotovostí, počítačky bankovek, mincí
  • Automaty - nápojové automaty, automaty na zboží, chladící stoly s váhovým čidlem
  • Výčepní a nápojové systémy, průtoková kontrola

 

Cash Guard
Cash Keeper
Glory
ČSOB
Dallmayr
Ingenico
Komerční banka
rRiffeisenbank
Sonet
TapeOn
Unicredit Bank
Verifone
Drikontec Cascade
Gruber Schanksysteme
WMF Schanksysteme

Zavolejte nám!

Kontaktujte nás pondělí - pátek od 9:00 - 17:00 na čísle: 603 182 188, email:  info@vectron.cz

Kontaktní formulář

Vyplňte laskavě kontaktní formulář a my se vám ozveme v nejbližší možné době.

Kontaktní formulář