Hotely

Pokladní systémy pro hotely, ubytovny a penziony

Vectron POS řešení – V hotelu jako doma!

Hotelová pokladní řešení Vectron s funkcí rezervace a modulem věrnosti zákazníků – to je náš pětihvězdičkový program pro hosty, obrat a zaměstnance.
Řešení Vectron jsou stejně individuální jako váš hotel, hostel nebo penzion. Digitálně propojená stacionární a mobilní zařízení podporují interní pracovní postupy, kontakt s hosty a controlling na všech úrovních.
Řešení Vectron POS nabízejí více rozhraní k hotelovému softwaru a specifickým oborovým systémům než jakýkoli jiný POS software na trhu. Připojení systému Bar & Kitchen Manager, výdejních systémů
nebo čteček karet jsou jen některé z nejvýznamnějších možností. Váš nový pokladní systém Vectron tak hladce zapadne do vaší stávající instalace a zároveň nabídne zcela nové možnosti.

Pokladní řešení pro hotely a lázeňské domy

Provozovatelé hotelů a hotelových řetězců spoléhají na sofistikovaná a vysoce odolná řešení společnosti Vectron již řadu let. Stacionární a mobilní pokladny urychlují obsluhu, zjednodušují pracovní procesy a zkvalitňují komunikaci s hosty. Díky individuálně konfigurovatelnému softwaru je nastavení pokladen, na všech uživatelských úrovních, jednoduše nastavitelné pro každý myslitelný případ použití.

Rozhraní s hotelovým softwarem

Řešení Vectron POS pro hotely nabízí rozhraní k hotelovým software a PMS. Vectron pokladny nabízejí kompletní, na míru šitá řešení, pro malé ubytovací zařízení, penziony, hotely i mezinárodní hotelové řetězce. Systém poskytuje veškeré provozní podklady pro účetnictví, správu skladů, kontrolu a vyhodnocování dat v reálném čase.

Kompatibilita zajištěna

V digitálně propojených hotelech komunikují Vectron pokladny se všemi používanými hotelovými systémy, periferními zařízeními, jako je tiskárny účtenek, platebními terminály a čtečky karet v restauraci, na baru nebo recepci. Díky otevřenému rozhraní pokladního systému je kompatibilita v podstatě neomezená.

Individualizace pokladny

Během instalace přizpůsobíme váš systém registračních pokladen Vectron na místě. Náš team zkušených techniků vám poradí při nastavení veškerých vašich požadavků na funkce pokladen včetně umístění jednotlivých ovládacích tlačítek a přístupových práv. Tímto způsobem obdržíte Vectron systém nastavený na míru, připravený pro kvalitní provoz vašeho hotelu a podporu vašeho teamu.

Leasing pokladních systémů pro hotel

Plánujete nebo rozšiřujete svůj vlastní hotel, zřizujete další provoz nebo chcete nahradit předchozí pokladnu hotelu výkonnějším pokladním systémem? Pokud nechcete vázat více kapitálu, než je nutné, pak se spolehněte na naši nabídku na leasing. Kontaktujte naše obchodní oddělení pro vypracování nabídky kalkulace financování vašeho hotelu.

Řešení pokladních systémů pro hotely

Hotely, hostely a penziony nejlépe obslouží systém Vectron – a to i v síti neomezeného počtu hotelů.

Efektivní software a rozhraní usnadňují hotelové pracovní postupy od přihlášení až po odhlášení.

Zjistěte více o našich řešeních pro hotely.
 

Zákaznické reference