Pokladny

Stabilní pokladní systémy

Celosvětově bylo nainstalováno více jak 200 000 POS systémů!

Stacionární pokladny

Vectron vyrábí a prodává inteligentní pokladní systémy promyšlené do posledního detailu. Nezáleží, jaký model stacionární pokladny si vyberte - všechny modely pokladen Vectron používají stejný pokladní software vyvinutý firmou Vectron. Software je určen pro použití v různých odvětvích. Základní vlastností pokladního systému Vectron je stabilita provozu a kompatibilita s okolím.

POS Touch 15 II
POS Touch 12 II
POS Touch 12

Program v pokladnách pracuje bez přítomnosti operačního systému Windows, nejedná se totiž o běžné PC. Každá pokladna pracuje nezávisle na serveru nebo PC, jako individuální pokladní místo. V případě potřeby mohou být pokladny vzájemně propojeny pomocí standardní LAN sítě, kde existuje řada individuálních řešení pro aktuální potřeby provozu.

Mobilní pokladny

Mobilní pokladny jsou kompaktní, přitom robustní a výkonné. Prostředí v gastronomii je velmi specifické, proto je klíčové, aby mobilní pokladny byly odolné nejen proti kapalinám, mastnotě, prachu, ale i proti mechanickému poškození. Mobilní pokladny Vectron jsou nárazuvzdorné a vodotěsné. Praxe totiž mnohokrát ukázala, že pokud má mobilní technologie v gastronomických provozech zůstat dlouhodobě funkční, je takto odolná varianta jediným řešením. Levná řešení na platformě různých módních mobilních zařízení na takové prostředí připraveny nejsou a jejich životnost je tomu přímo úměrná.

Díky pokročilým funkcím jsou mobilní pokladny snadné na obsluhu a zásadně zrychlují každodenní práci. Objednávka od stolu zákazníka je okamžitě zpracována a vytištěna na kuchyňské nebo barové tiskárně. Čas, který musí obsluha věnovat běháním mezi zákazníkem a pokladnou, může věnovat objednávání dalšího stolu. Zrychlení servisu sebou automaticky přináší zvýšení obratu a spokojenost zákazníků.

Robustní mobilní pokladna
Mobilní pokladny Vectron jsou plnohodnotné pokladny. Nabízejí stejné funkce, jako Vectron stacionární pokladny. Je tak možné nejen přijímat objednávky, ale i rychlé rozdělování účtů při platbách apod. Obsluha může markovat nejen pomocí dotykové obrazovky, ale i pomocí vestavěné klávesnice jednou rukou!
Více o pokladně Vectron MobilePro III

 

 

Intuitivní pokladní aplikace
Aktuální portfolio Vectron pokladen může být doplněno pokladní aplikací pro mobilní zařízení koncipované na iOS nebo Android. Funkce MobileApp je tak snadná, že uživatelé mohou během několika minut zvládnout všechny funkce.
Více o pokladně MobileApp

Máte dotaz?