Kvalitní školení

Používejte pokladní systém správně

Součástí instalace pokladního systému Vectron je základní školení obsluhy. Po tomto školení jsou naši zákazníci okamžitě schopni pokladnu efektivně používat pro svoji běžnou činnost.

Dodatečná základní školení pro další uživatele lze objednat, jako placenou službu, prostřednictvím emailové adresy: servis@vectron.cz nebo pomocí kontaktního formuláře.

Pro uživatele pokladních systémů Vectron jsou připraveny i specializovaná školení. Cílem těchto školení je umožnit našim zákazníkům těžit z dalších, pokročilých funkcí našich pokladen, software a tak přispěli k zefektivnění pracovních postupů. Školení lze objednat, jako placenou službu, prostřednictvím emailové adresy: servis@vectron.cz nebo zde.

Školení probíhá standardně v Praze a Brně nebo na základě dohody ve vaší provozovně.

Typy školení - pokladny

Pro uživatele pokladních systémů Vectron jsou připraveny následující školící programy. Programy mohou být připraveny i individuálně pro specifické potřeby právě vašeho provozu.

A. Základní kurz

 • Intenzivní kurz zaměřující se na základní funkce a používání systému Vectron. Obsah kurzu je stejný, jako zaškolení v závislosti na pořízení systému Vectron.
  Délka kurzu je 4 hodiny, max. počet účastníků je 5.


B. Kurz pro pokročilé 1

 • STUPEŇ 1 - pro personál
  Kurz je určen pro personál, který chce vědět více o systému, ale má omezené možnosti změn.
 • STUPEŇ 2 -  pro provozní (vedoucí směny, provozu)
  Kurz je určen zejména pro management provozu. Personál má vyšší přístupová práva a zodpovědnost. Uzavírají směnu, mají práva pro zadávání základních dat a dílčích vyúčtování a omezené právo provádět storna a jiné systémové úpravy.
 • STUPEŇ 3 -  pro vedoucí provozu, ředitele a vlastníky
  Kurz je určen zejména pro nejvyšší management. Tyto osoby mají většinou neomezený přístup. Přístupová práva a zodpovědnost jsou totální. Uzavírají směnu, mají práva pro zadávání základních dat, kalkulací, provádí veškerá vyúčtování a mají neomezené právo provádět storna a jiné systémové úpravy.


C. Kurz pro pokročilé 2

 • STUPEŇ 1 - pro personál
  Kurz je určen pro personál, který je zkušeným uživatelem, chce vědět více o systému, má zvýšená přístupová práva a je schopen řešit provozní situace na základě omezené možnosti změn.
 • STUPEŇ 2 -  pro provozní (vedoucí směny, provozu)
  Kurz je určen zejména pro management provozu, který má zkušenost se systémem Vectron a bude mít zodpovědnost za sledování určitých statistických dat a výkonnost provozu. Personál má vyšší přístupová práva a zodpovědnost, bude objednávat u dodavatelů v závislosti na vstupních a výstupních datech systému.
 • STUPEŇ 3 -  pro vedoucí provozu, ředitele a vlastníky
  Kurz je určen zejména pro nejvyšší management. Tyto osoby mají většinou neomezený přístup. Přístupová práva a zodpovědnost jsou totální. Na této úrovni je potřeba sledovat veškerá statistická, účetní data, stejně tak i analyzovat provozní parametry.


D. Kurz pro IT managery

 • Kurz je určen pro personál, který má vysoká, zejména technická, vstupní práva. Jejich funkce ve firmě je většinou na úrovní IT managera apod. Jejich zkušenost s Vectronem je na vysoké úrovni stejně jako i zdatnost při používání různých jiných provozních technologií (zejména PC a příslušné periferie). Většinou jsou to i osoby, které zodpovídají za firemní software alternativa vývoj vlastních softwarových aplikací. Předpokládá se i alespoň základní znalost Vectron Commander a/nebo skladového hospodářství firmy.


E. Vectron Commander 6, 7 - základní kurz

 • Pro provozní (vedoucí směny, provozu)
  Kurz je určen zejména pro management provozu. Personál má vyšší přístupová práva a zodpovědnost. Uzavírají směnu, mají práva pro zadávání základních dat a dílčích vyúčtování a omezené právo akreditovat storna a jiné systémové úpravy.


F. Pro vedoucí provozu, ředitele a vlastníky

 • Kurz je určen zejména pro nejvyšší management. Tyto osoby mají většinou neomezený přístup alternativa skoro neomezený. Přístupová práva a zodpovědnost jsou totální. Uzavírají směnu, mají práva pro zadávání základních dat a kalkulací, provádí veškerá vyúčtování a mají neomezené právo akreditovat storna a jiné systémové úpravy.


G. Vectron Commander 6, 7 - pro pokročilé

 • Kurz je určen pro personál, který má vysoká, zejména technická, vstupní práva. Jejich funkce ve firmě je většinou na úrovni IT managera apod. Jejich zkušenost s Vectronem je na vysoké úrovni, stejně tak i zdatnost při používání různých jiných provozních technologií (zejména PC a příslušné periférie). Většinou jsou to i osoby, které zodpovídají i za firemní software alternativa vývoj vlastních softwarových aplikací.
  Předpokládá absolvování základní kurzu Vectron Commander.
  (Kurz je určen i pro ředitele provozů a vlastníky firem. V těchto případech je kurz koncipován na individuální bázi.)

 

Typy školeni - software

A. Vectron Commander 6, 7 - základní kurz

Pro provozní (vedoucí směny, provozu)
Kurz je určen zejména pro management provozu. Personál má vyšší přístupová práva a zodpovědnost. Uzavírají směnu, mají práva pro zadávání základních dat a dílčích vyúčtování a omezené právo akreditovat storna a jiné systémové úpravy.

B. Vectron Commander 6, 7 - pro pokročilé

Kurz je určen pro personál, který má vysoká, zejména technická, vstupní práva. Jejich funkce ve firmě je většinou na úrovni IT managera apod. Jejich zkušenost s Vectronem je na vysoké úrovni, stejně tak i zdatnost při používání různých jiných provozních technologií (zejména PC a příslušné periférie). Většinou jsou to i osoby, které zodpovídají i za firemní software. Předpokládá absolvování základní kurzu Vectron Commander.
(Kurz je určen i pro ředitele provozů a vlastníky firem. V těchto případech je kurz koncipován na individuální bázi.)

C. Skladový program-základní kurz

Základní ovládání, nápověda, vyhledávání, tisk
Skladové položky, Receptury a Ceníky pokladen

D. Skladový program-pro pokročilé

Odpis pokladen
Kniha dokladů - skladové pohyby, práce s doklady
Aktuální stavy, Karty Stavy Obraty

E. Skladový program-závěrečný kurz

Inventura
Uzávěrka období

F.Hotelový program RECEPCE

Školení programu Recepce lze rozdělit na dvě etapy.
V první etapa obsahuje:
Nastavení parametrů firmy, nastavení pokojů ( počty pokojů a lůžek), tvorba ceníku (ubytování, 
zvíře, parkoviště, strava, apod.)
Tvorba a změna rezervace, Ubytování a vyúčtování hosta.

Druhá etapa obsahuje:
Práce s doplňkovými moduly Prodejna,
Statistiky, Denní uzávěrky a Reporting
 

Věrnostní systém BonVito

Věrnostní systém bonVito - modul: Razítkovací kupony
Věrnostní systém bonVito - modul: Přímé slevy
Věrnostní systém bonVito - modul: Kupony
Věrnostní systém bonVito - modul: Sbírání bodů
Věrnostní systém bonVito - modul: Rezervace stolu
Věrnostní systém bonVito - modul: On-Line Reporting

Kontaktní formulář

Máte nějaké další dotazy k tomuto produktu nebo službě? Zavolejte nám, nebo nás kontaktujte pomocí následujícího formuláře. Děkujeme!

  Pole označená*je nutné vyplnit pro odeslání vašeho dotazu/zprávy.

  Máte dotaz?