Historie firmy

Profil společnosti

Vectron Systems AG - firma byla založena v roce 1990 a uskutečnila již více než 200 000 instalací pokladních systémů v 30 zemích světa. Vectron patří mezi "Top 5" evropských výrobců pokladních systémů a komunikačního software pro malé i velké provozy a sítě poboček.

Vectron Systems AG je v ČR výhradně zastupován firmou Vectron Systems CZ s. r.o.

Vectron Systems CZ není v oblasti kontrolních systémů žádným nováčkem. Již od roku 1995, kdy byly instalovány první  technologie, získáváme zkušenosti se zaváděním kontrolních a řídících systémů prodeje nejen do gastronomických provozů, ale všude tam, kde je nutností použití stabilního a inteligentního pokladního systému.

V roce 2013 představil Vectron novou generaci technologicky průlomových stacionárních pokladních systémů. Díky věrnostnímu systému bonVito integroval Vectron multifunkční systém pro komunikaci se zákazníky přímo do pokladních systémů. Všechny on-line marketingové kampaně (například digitální razítka, zákaznické karty s platební funkcí a sběr bodů, kupóny atd.) jsou realizovány automaticky přes pokladny Vectron POS během normálního prodejního procesu. Od představení, na jaře 2012, bylo již více než 1000 poboček provozů vybaveno věrnostním systémem bonVito.

Vectron nabízí u všech svých produktů i vlastní leasing. Uživatel systému tak může díky úsporám a kontrole od prvního dne používání pokladen generovat větší zisky.

Kontaktní formulář

Máte nějaké další dotazy k tomuto produktu nebo službě? Zavolejte nám, nebo nás kontaktujte pomocí následujícího formuláře. Děkujeme!

    Pole označená*je nutné vyplnit pro odeslání vašeho dotazu/zprávy.
    Captcha

    Máte dotaz?