POS Touch 15 II PCT

ROBUSTNÍ, SPOLEHLIVÁ DOTYKOVÁ POKLADNA

Špičková technologie pro profesionály

POS Touch 15 II PCT poskytuje vysoký výkon díky nejnovější elektronice. Pokladní software je v ceně pokladny vč. EET. Pokladna disponuje řadou sofistikovaných funkcí, které usnadňují a urychlují obsluhu, lze přizpůsobit individuálním požadavkům vašeho provozu i obsluhy.

Stabilní dotyková pokladna

Špičkový design a blesková elektronika. Díky vysoce kvalitnímu zpracování a promyšlenému designu funguje pokladna spolehlivě i v nepříznivém pracovním prostředí. Je odolná vůči ostřiku, prachu i mastným prstům. Kompletně plochá strana displeje bez hrany zachycující nečistoty jde rychle a jednoduše očistit.

Zabezpečení dat, absolutní stabilita

Pokladny nejsou bázovány na standardním, složitém operačním systému typu Windows. Vectron používá svůj vlastní software, který je přímo určen k obsluze pokladen. Všechna data jsou uložena v pokladně, nikoli v choulostivém cloudu. Data lze kromě toho v krátkých intervalech zálohovat na flash disk. Pokladna pracuje nezávisle na serveru.

5 let záruka od výrobce

Vectron pokladní systémy jsou určeny pro praktické použití na mnoho let nepřetržitého provozu bez poruch. S naší pětiletou zárukou od výrobce investujete do stabilní a spokojené budoucnosti vašeho provozu. Navíc nabízíme možnost vzdálené zprávy systému přes Vectron Connect.

Pokladna pro všechny požadavky

POS Touch 15 II nabízí řadu rozhraní pro hardwarové a softwarové aplikace. Ať už platební terminál, dávkovací systém, gastro sklad nebo plánování směn zaměstnanců. S našimi pokladními systémy máte vše pod kontrolou.

Chytré doplňkové funkce - online marketingový nástroj bonVito integrovaný do pokladny Vectron nabízí věrnostní moduly, rezervace stolů a reporting.

20190207_pt15ll_prodimg2

POS software v ceně pokladny

OBJEDNAT PRODUKT

Technická data

Display381 mm (15") TFT-LCD
Display backlightLED
Display size (activ)304 x 228 mm
Resolution1024 x 768 pixel
ColoursTrue Color
InputTouchscreen
InterfacesUSB, RJ45, RJ12, 3.5mm jack
Housing and footblack plastic and coated metal
More detailsSee data sheet

Další produkty