Robustní, vodotěsná, nezávislá

Přenosné pokladny - Běhejte méně, vydělávejte více!

Mobilní pokladna kombinující prvotřídní hardware, dotykovou obrazovku a klávesnici, která zabezpečuje rychlou, jednoduchou a intuitivní obsluhu jednou rukou. Software  je založen na osvědčené koncepci Vectron pokladen. POS MobilePro III a tiskárna je vše, co potřebujete. Pokladna funguje zcela nezávisle na serveru. V pokladní síti se z ní stává dokonalá pokladna bez kompromisů.

Robustní a přitom ergonomický pokladní systém

MobilePro III představuje třetí generaci mobilních pokladen Vectron. Robustní tělo z anodizovaného hliníku a vysoce kvalitního plastu je odolné proti poškrábání, nárazům, ale také překvapivě lehké. Ergonomický tvar a klávesy jsou navrženy pro jednoduché a praktické užívání pokladny jednou rukou. Kapacitní obrazovka využívá nejmodernější technologie, lehce se ovládá, čistí a je odolná proti opotřebení.

Plnohodnotná pokladna

MobilePro III neslouží jen k objednávání, ale jedná se o samostatnou pokladnu se všemi pokladními funkcemi s automatickým rozesíláním objednávek na vzdálené tiskárny na více výrobních míst současně. Je navíc vybavená čtečkou RFID karet, bezdrátovým WiFi připojením a rozhraním Bluetooth. Vysoce kvalitní TFT-LCD display s LED podsvícením se může pochlubit dobrou čitelností i na přímém slunečním světle, vysokým kontrastem a výraznými barvami při velmi nízké spotřebě baterie.

Odolná mobilní pokladna

Prostředí v gastronomii je velmi specifické, proto je klíčové, aby mobilní pokladny byly odolné nejen proti kapalinám, mastnotě, prachu, ale i proti mechanickému poškození. Mobilní pokladny Vectron jsou nárazuvzdorné a vodotěsné, v gastronomických provozech jsou tyto vlastnosti jediným řešením pro dlouhodobé používání. Levná řešení na platformě různých módních mobilních zařízení na takové prostředí připravena nejsou a jejich životnost je tomu přímo úměrná.

POS systém pro všechny požadavky

Díky pokročilým funkcím je mobilní pokladna snadná na obsluhu a zásadně zrychluje každodenní práci. Objednávka od stolu zákazníka je okamžitě zpracována a vytištěna na kuchyňské nebo barové tiskárně. Čas, který musí obsluha věnovat běháním mezi zákazníkem a pokladnou, může věnovat objednávání dalšího stolu. Zrychlení servisu sebou automaticky přináší zvýšení obratu a spokojenost zákazníků. S pokladnou Vectron máte vše pod kontrolou.

20190207_mplll_prodimg

POS software v ceně pokladny

OBJEDNAT PRODUKT

Technická data

Display89 mm (3.5") TFT-LCD, 480 x 640 pixel
Display backlightLED
Display size (activ)53 x 71 mm
ColoursTrue Color
InputTouchscreen and keyboard
Network capableYes
ConnectionsWLAN, Bluetooth, RFID
InterfacesMicro-USB, Micro-SD, chip card slot
HousingAluminum and plastic
BatteryExchangeable
More detailsSee data sheet

Další produkty