Pokladní software

Pokladní software & Vectron Aplikace

Vectron vyrábí nejen hardware pokladen, ale také vyvíjí vlastní pokladní software. Tato skutečnost, kterou si může dovolit jen málokterý dodavatel pokladního řešení,  zajišťuje optimální a stabilní souhru hardwaru a softwaru u výsledné pokladny.

Všechny pokladní systémy Vectron jsou dodávány s flexibilním a univerzálním software, který zabezpečuje veškeré pokladní funkce a umožňuje majiteli systému nastavit pokladny individuálně pro různé obchodní činnosti a obory. Vše nezávisle na faktu, zda potřebujete jedno nebo více pokladních míst. Každé pokladní místo může mít odlišné nastavení, aniž by to ovlivňovalo kontrolu nebo provoz. Pokladní software je v ceně pokladny.

Dále nabízí Vectron komunikační software Vectron Commander, který je ideálním nástrojem na komunikaci mezi centrálou a libovolně velkou sítí pokladen pod jednou střechou nebo na vzdálených pobočkách kdekoliv na světě. Umožňuje připojení různých „back office“ programů od jiných výrobců a nabízí velké množství nástrojů pro analýzu, průběžnou aktualizaci pokladen a vyhodnocení provozů.

Vectron Analytics - "back office" řešení, které vyhodnocuje údaje o prodeji  a nejdůležitější firemní údaje prezentuje v přehledných tabulkách a diagramech.

Aplikace Reporting App myVectron vám poskytuje přístup k nejdůležitějším číselným přehledům a údajům o vaší firmě, pobočce a firmě, v reálném čase . Aktuální stav budete mít k dispozici on-line na vašem mobilu, tabletu (platforma iOS nebo Android).

Vectron Journal Tool je nástroj pro vyhodnocování, archivaci a analýzu žurnálových dat načtených pomocí Vectron Commander. Rozsáhlé funkce programu jsou přínosem pro firmy v řadě odvětví.

Soubory ke stažení

 Produktový leták: ke stažení zde

Máte dotaz?