• Vectron Journal Tool

  Vectron Journal Tool
 • Vectron Journal Tool

  Vectron Journal Tool
 • Vectron Journal Tool

  Vectron Journal Tool
 • Vectron Journal Tool

  Vectron Journal Tool

Analýza, Reporting a archivace pokladních dat

Program Vectron Journal Tool je analytický, vyhodnocovací a archivační nástroj, který pomocí programu Vectron Commander načítá žurnálová data z pokladen. Rozsáhlé funkce programu jsou přínosem pro firmy v řadě odvětví.  Veškeré prodejní transakce a akce jsou podrobně a do detailu zobrazeny. Ke každému bonu jsou přiřazeny a zobrazeny všechny příslušné operace (objednávka, dělení/přesun položek, vyvolání účtu a účet). Program lze instalovat na běžný PC s  Microsoft-SQL-Databází.


Základní informace

 • Strukturované a detailní zobrazení všech prodejních transakcí
 • Zobrazení prodejních statistik, sledování obsluhy, modifikace, způsoby platby atd.
 • Konsolidovaný seznam zboží (PLU)
 • Více než 50 filtrů kritéria
 • Analýza podezřelých transakcí
 • Záznam aktivit
 • Volba mezi manuálním a automatickým importem dat
 • Vhodný pro PC s operačním systémem Microsoft Windows 7 nebo vyšší

Podrobné Informace

Komfortní analytický nástroj
Program Vectron Journal Tool načítá data s Vectron eJournalu do relační databáze, která se ideálně hodí k filtrování dat, k analyzování a k získávání přesných informací o jednotlivých prodejních transakcích. Pro analýzu dat lze vybírat jednotlivé uzávěrky. Za tímto účelem mohou být zvoleny časová období a pokladny (např. Jednotlivá pokladna, pokladny z jedné pobočky nebo ze všech poboček).

Praktický import dat
Import žurnálových dat lze provádět manuálně pomocí nabídky, kde lze zvolit jednotlivý eJournale. Obecně je však mnohem praktičtější načítat data přes Vectron Commander automaticky.

Filtrování prodejních operací
K získání vypovídající dat se musí všechny existující operace filtrovat pomocí smysluplných kritérií. Pomocí Vectron Journal Tool lze cíleně zvolit např. určité typy operací, jako jsou účty nebo storno-bony. Dvojklik na transakci otevře nové okno s detailem jednotlivé transakce, tzn. prodané položky, jednotkové ceny, způsob platby, sazba daně, obsluhu, ale také všechny objednávky na stoly, vedoucí ke konkrétnímu účtu. Celkem je k dispozici více jak 50 kritérií k filtrování prodejních transakcí, jednotlivých položek zboží, obsluhy, stolů, způsobů platby nebo modifikací.

Konsolidovaný seznam zboží (PLU)
Vedle detailního zobrazení je k dispozici i konsolidovaný seznam zboží, který umožňuje rychlý přehled o tom, jaké produkty byly jak často prodávány v určitém časovém období. K pohledu dle jednotlivých produktů je možné i zobrazení dle skupin zboží.

Protokol činností
V tomto protokolu lze např. zobrazit, který číšník se kdy od/přihlásil na pokladně, které chyb obsluhy nastaly nebo jaké programování byla provedena.

Moderní, přehledný design
Moderní layout s nabídkovou lištou a ikonami umožňuje intuitivní ovládání programu. Pro rychlý přehled je k dispozici celkový náhled s funkcí semaforu. Tak lze velmi rychle odhalit řadu  nesrovnalostí.

Analýza podezřelých transakcí
Komplexní analytické algoritmy vyfiltrují automaticky všechny podezřelé účty a bony. Tak lze například odhalit operace, při kterých číšník opakovaně naúčtoval stejný nápoj nebo jídlo a peníze skončili v jeho kapse. Další příklad podezřelé operace jsou bony s okamžitou opravou. Ty lze detailně zobrazit.

Přehled výkazů - čtení
V přehledu čtení jsou uvedena všechna čtení a nesrovnalosti jsou zobrazeny, stejně tak dvojité Z-uzávěrky nebo chybějící čtení.

Export a tisk dat
Data zpracovaná a zobrazená programem Vectron Journal Tool lze pro další použití exportovat nebo vytisknout.

Vectron Journal Tool Light

Verze Light se sníženými funkcemi je mimořádně jednoduchá a umožňuje se přizpůsobit menším společnostem se standardními požadavky. Až 5 POS systémů lze analyzovat pomocí nástroje Vectron Journal Tool Light.

Soubory ke stažení

Brožura: Stáhněte si zde
Datový list: Stáhněte si zde

Kontaktní formulář

Máte nějaké další dotazy k tomuto produktu nebo službě? Zavolejte nám, nebo nás kontaktujte pomocí následujícího formuláře. Děkujeme!

  Pole označená*je nutné vyplnit pro odeslání vašeho dotazu/zprávy.

  Máte dotaz?