Pronájem pokladen Vectron - jednoduše a rychle!

Vectron přichází s ojedinělou nabídkou. Profesionální pokladní systém Vectron lze zakoupit a provozovat formou dlouhodobého pronájmu SW.

Zákazník si za velmi zvýhodněných podmínek zakoupí stabilní HW Vectron dle výběru a potřeb vlastní provozovny. Pokladny jsou dodány plně funkční včetně SW Vectron a naprogramované dle zadání.

Měsíční paušál zahrnuje:  

      • užívání SW Vectron a jeho aktualizace
      • garanci funkčnosti systému a pojištění pokladny
      • bezplatné zapůjčení pokladny v případě opravy
      • bezplatné užívání HotLine v pracovní době od 09-18 hod

Garance funkčnosti a pojištění pokladny v ceně pronájmu

Každá závada na pokladně, jakkoliv způsobená okolím, může být poměrně značná komplikace pro Váš provoz a tím i možná finanční ztráta.

Garance funkčnosti a rozšířená záruka pokladny Vectron v podstatě znamená, že Vaše pokladna je pojištěna. V případě poškození pokladny způsobené obsluhou, elektrickým proudem, tekutinou, pádem nebo opotřebením vzniká nárok na její bezplatnou opravu. Navíc - pokud dojde k úplnému zničení pokladny, existuje dokonce nárok na její výměnu za stejný model pokladny v odpovídajícím stavu opotřebení!

V ceně je i garance provozu ! Po dobu opravy máte nárok na bezplatné zapůjčení náhradní pokladny a tím na zajištění plné funkčnosti pokladního systému Vectron a Vašeho provozu.

 

Mějte své náklady pod kontrolou - předejděte nepříjemným komplikacím a pojistěte si funkci Vašeho systému!

Kontaktní formulář

Máte nějaké další dotazy k tomuto produktu nebo službě? Zavolejte nám, nebo nás kontaktujte pomocí následujícího formuláře. Děkujeme!

  Pole označená*je nutné vyplnit pro odeslání vašeho dotazu/zprávy.

  Máte dotaz?