• POS Touch 15 II Wide

  od 59.900,- CZK vč. softwareZáruka 5 let v ceně!
  POS Touch 15 II Wide
 •  

  POS Touch 15 II Wide

  od 59.900,- CZK vč. softwareZáruka 5 let v ceně!
  POS Touch 15 II Wide
 • POS Touch 15 II Wide

  od 59.900,- CZK vč. softwareZáruka 5 let v ceně!
  POS Touch 15 II Wide

POS Touch 15 II PCT Wide + myVectron App

Ověřený koncept v novém designu

Profesionální pokladní systém s širokoúhlou obrazovkou: POS Touch 15 II Wide je založen na osvědčené koncepci POS dotykových systémů Vectron a je vybaven moderním technickým vybavením a vysokou funkčností v novém designu. Osvědčený software a robustní obal pokladny s úhlopříčkou displeje 15,6 " (40 cm) v moderním formátu 16: 9.

Širokoúhlý, přehledný displej
Všechny důležité funkce přehledně uspořádané na jedné obrazovce. Díky zobrazení v širokém formátu lze vedle sebe umístit nejpoužívanější položky, hlavní skupiny zboží a PLU. Stejně jako u všech ostatních Vectron pokladen je dotyková obrazovka POS Touch 15 II Wide odolná proti opotřebení a podsvícený LED displej je mimořádně energeticky úsporný.

Swipe funkce zrychluje obsluhu
POS Touch 15 II Wide moderní design, který si váš personál okamžitě oblíbí: individuální uživatelské rozhraní, dotykový displej s funkcí Swipe a antireflexní displej. Oblíbený přihlašovací klíč obsluhy lze namontovat v dolní, horní, pravé nebo levé poloze podle vašich požadavků a způsobu umístění.

5 let záruka od výrobce
Vectron pokladní systémy jsou určeny pro praktické použití na mnoho let nepřetržitého provozu bez poruch. Robustní a praktická konstrukce činí POS Touch 15 II odolný vůči stříkající vodě, prachu a mastným prstům. S naší pětiletou zárukou od výrobce investujete do stabilní a spokojené budoucnosti vašeho provozu.

POS systém pro všechny požadavky
POS Touch 15 II nabízí řadu rozhraní pro hardwarové a softwarové aplikace. Ať už platební terminál, dávkovací systém, správa zboží nebo personální plánování: S našimi pokladními systémy máte vše pod kontrolou.

Základní informace

 • Životnost pokladny přes 10 let v gastronomických provozech
 • Vynikající kvalita obrazu přes 40 cm (15,6") TFT barevný displej
 • Intuitivní obsluha díky dotykové obrazovce
 • Rychlý a vysoce výkonný procesor
 • Elegantní design odolný proti ostřiku
 • Minimální potřeba místa při stojící nebo závěsné instalaci
 • Široká řada rozhraní pro rozličné periferie
 • Vysoká stabilita systému díky absenci ventilátorů a hardisků
 • Jednoduché zálohování dat na USB disk
 • Flexibilní grafické uživatelské rozhraní
 • Vysoká odolnost vůči virům a manipulacím díky vlastnímu prostředí Vectron
 • Nastavitelný program s řadou praktických a kompatibilních funkcí
 • Jednoduchá instalace na standardních Ethernet sítích
 • Široké možnosti napojení na kancelářské programy

Leasing

Financování pokladních systémů přes leasing nabízí efektivní investici bez vázání vlastního kapitálu. Vectron nabízí vlastní leasing, jednoduchou administraci a nízké měsíční splátky. Financování je k dispozici pro všechny Vectron POS systémy včetně software. Navíc! POS systémy financované pomocí Vectron leasingu jsou automaticky pokryty plnohodnotnou servisní smlouvou.

Prosím, kontaktujte Vectron pro další informace.

Podpora a Vectron Garance

I nejlepší pokladní systém může někdy potřebovat servis, stejně jako personál potřebuje technickou podporu a pomoc. Proto nabízíme kompletní spektrum servisních služeb, zákaznickou podporu a školení.

Servisní smlouva Vectron Garance dokonce garantuje funkčnost systému na 2 až 5 let, kdy budete mít veškeré opravy pokladen a všechny aktualizace softwaru zdarma po celou dobu trvání smlouvy!
Vectron opraví pokladní systém nebo vám zašleme náhradní jednotku. Záruka se vztahuje na zničené díly el. proudem nebo vodou, ale i na díly opotřebované běžným užitím jako např. dotykový displej nebo klávesnice. */

Doporučujeme vám uzavřít tuto komplexní smlouvu při koupi nového pokladní systému a veškeré služby budou k dispozici od prvního dne. Dokonce pro první rok zdarma!
*/ Náhrada v případě ztráty, nesprávného použití nebo škoda v důsledku hrubé nedbalosti je ze záruky vyloučena. Platí i pro výměnu baterií a ostatních doplňků.

Soubory ke stažení

Prospekt: Ke stažení zde
Technická data: Ke stažení zde

Light verze

Vectron POS Touch 15 II Wide Light je levnější alternativa Vectron POS Touch 15 II Wide. Je ideální tam, kde je vyžadováno samostatné, jednoduché pokladní řešení nebo stacionární systém, jako server pro maximálně deset mobilních pokladen - Vectron MobilePro III. Pokud potřebujete více stacionárních pokladen, konfigurovaných do pokladní sítě, pak není možno použít "Light" verzi. 

Kontaktní formulář

Máte nějaké další dotazy k tomuto produktu nebo službě? Zavolejte nám, nebo nás kontaktujte pomocí následujícího formuláře. Děkujeme!

  Pole označená*je nutné vyplnit pro odeslání vašeho dotazu/zprávy.

  Máte dotaz?