Mobilní pokladna

Vlastnosti systému Vectron

 

Pokladna vyrobená pro gastronomii...

Veškeré součásti pokladen Vectron jsou pečlivě vybírány s důrazem na odolnost vůči prostředí v gastronomii. Pokladny nejsou vyráběny jako PC ze spotřebních, ale průmyslových součástek. V pokladnách Vectron není žádná pohyblivá součástka (ventilátor, harddisk apod.), která by nasávala okolní nečistoty anebo se jednou zastavila. Proto pokladna VECTRON funguje mnohem déle!

Absolutní stabilita

Pokladny VECTRON nejsou bázovány na standardním, složitém operačním systému typu Windows nebo LINUX. Vectron používá svůj vlastní software, který je přímo určen k obsluze pokladen Vectron . Za všechno mluví jeho velikost: 3,5 Mb, které je mnohotisíckrát menší než výše uvedené operační systémy všech počítačových pokladen.

Pokladna pracuje nezávisle na serveru

Každou pokladnu Vectron lze spojit s počítačem v kanceláři, pracuje však zcela nazávisle. Pokladny mají veškerá data uloženy v sobě a k běžné práci PC nepotřebují. Výpadek PC či serveru nemá na jejich fungování žádný vliv! To je zásadní rozdíl oproti PC pokladnám, které jsou na serveru a jeho databázích životně závislé.

Neomezená rychlost pokladny

Protože každá pokladna Vectron je nezávislá na PC či serveru, nemá zpomalení zaplněného PC nebo serveru se zvětšující se databází na její práci žádný vliv.

Neomezený počet POS v síti

Pokladny Vectron mají propracovaný vlastní software na vysoké úrovni. To umožňuje spojit do pokladní sítě klidně 200 pokladen bez použití serveru! Pokladny jsou dále stabilní a na serveru zcela nezávislé ! To je obrovský rozdíl proti PC pokladnám, které již v počtu 2 PC pokladny server vyžadují!

Vzdálená správa

Každou pokladnu Vectron lze bez problémů připojit na internet. Nemusíte mít obavu z napadení nebo zavirování pokladny. Vectron přeci není PC. Takto připojená pokladna komunikuje s počítačem v kanceláři stejně jako jiná pokladna připojená na kabelu ve vedlejší místnosti.
Můžete vzdáleně aktualizovat položky, stahovat reporty a to vše snadno a rychle. Navíc řada servisních změn na pokladnách může proběhnout tímto způsobem a nemusíte platit výjezdy servisního technika.

Výměna pokladny za několik minut

Každá pokladna Vectron je při instalaci doplněna standardní USB pamětí. Na tuto paměť pokladna pravidelně zálohuje celý svůj program. V případě potřeby stačí tuto USB paměť zapojit do jiné pokladny, načíst data a je hotovo! Proto je výměna za jinou pokladnou velmi jednoduchý úkon i pro nezaškolený personál. To vše je možné díky velmi sofistikovanému Vectron SW a hlavně jeho velikosti. Počítačové pokladny něco podobného nikdy umět nebudou.

Doživotní pojištění provozu

Pokud si od nás pokladnu pronajmete, nabízíme Vám za velmi rozumnou cenu doživotní upgrade pokladního software a pojištění pokladny proti vnějšímu poškození např. personálem, tekutinou, elektrickým proudem nebo zákazníkem!  Po celou dobu možné opravy Vám zapůjčíme náhradní pokladnu a to vše zdarma!

Kontaktní formulář

Máte nějaké další dotazy k tomuto produktu nebo službě? Zavolejte nám, nebo nás kontaktujte pomocí následujícího formuláře. Děkujeme!

    Pole označená*je nutné vyplnit pro odeslání vašeho dotazu/zprávy.

    Máte dotaz?