Systémy kompatibilní s Vectron pokladnami

Pokladní systémy VECTRON je možné propojit s řadou softwarových i hardwarových řešení. Otevřené a dobře zdokumentované datové rozhraní je klíčem k propojení s ostatními programy. V praxi bylo již mnoho individuálních nastavení realizováno a další napojení jsou v procesu. Kontaktujte nás pro více informací o řešení právě pro Váš provoz.

 SOFTWARE

REZERVAČNÍ SYSTÉMY

CLUBSPIRE

Komplexní software pro správu a řízení sportovních a wellness center. Český software s 12 lety zkušeností na trhu, který zajistí efektivní fungování vašeho podnikání po všech stránkách.

TEETIME

Rezervační systém pro golfová hřiště. S rozšířením po více než 85% hřišť a klubů se jedná o leadera informatiky na golfovém trhu.

BONVITO

Věrnostní a rezervační systém integrovaný do pokladen Vectron.

HOTELOVÉ SYSTÉMY

MICROS FIDELIO

Hotelový systém Micros Fidelio se řadí k nejrozšířenějším na světě. Pokladny Vectron mají jako jediné v ČR plně certifikovaný komunikační protokol na Micros Fidelio.

COMINN RECEPCE

Kompletní, modulární hotelový software poskytující maximální komfort, automatické datové přenosy mezi moduly. Software je vhodný pro malé i velké ubytovací zařízení.

PROTEL

Moderní hotelový software, který nabízí vhodné řešení pro hotely, penziony, řetězce a konferenční centra.

COMARR HOTEL 32

Software pro ubytovací části hotelu včetně služeb. Program je koncipován jako modulární - konfigurace pro každý typ ubytovacího zařízení.

HORES PLUS

Jednoduše organizuje příjezdy, odjezdy, house-keeping, online rezervace a spoustu dalšího ve Vašem hotelu.
 

 HARDWARE


SPRÁVA HOTOVOSTI

CASHKEEPER

Zařízení pro bezkontaktní přijímání a vracení bankovek a mincí. Zvyšuje bezpečnost, napomáhá ke zvýšení efektivity a hygieny při práci s hotovostí.

GLORY

Vectron je napojen na Glory CI-10, který zajišťuje pro platby a vracení bankovek a mincí. Vhodné pro všechny typy prodejen.
 

PAGERY

DISCOVER SYSTEMS

Pager je plně integrován do pokladen Vectron. Ideální nástroj ke zlepšení kvality obsluhy, urychlení komunikace s kuchyní. Zvýší spokojenost zákazníků.

PLATEBNÍ TERMINÁLY

Kontaktní formulář

Máte nějaké další dotazy k tomuto produktu nebo službě? Zavolejte nám, nebo nás kontaktujte pomocí následujícího formuláře. Děkujeme!

    Pole označená*je nutné vyplnit pro odeslání vašeho dotazu/zprávy.
    Captcha

    Máte dotaz?