Rozhraní

Systémy kompatibilní s Vectron pokladnami

Pokladní systémy Vectron je možné propojit s řadou softwarových i hardwarových řešení. Otevřené a dobře zdokumentované datové rozhraní je klíčem k propojení s ostatními programy.
Kontaktujte nás - máme řešení právě pro Váš provoz.

 SOFTWARE

HOTELOVÉ SYSTÉMY

MICROS FIDELIO

Hotelový systém Micros Fidelio se řadí k nejrozšířenějším na světě. Pokladny Vectron mají jako jediné v ČR plně certifikovaný komunikační protokol na Micros Fidelio.

PROTEL

Moderní hotelový software, který nabízí vhodné řešení pro hotely, penziony, řetězce a konferenční centra. Pokladny Vectron mají certifikovaný komunikační protokol na Protel.

COMINN RECEPCE

Software poskytující maximální komfort, automatické datové přenosy mezi moduly, vhodný pro malé i velké ubytovací zařízení. Vectron má certifikovaný komunikační protokol na Savarin.

 

 

VĚRNOSTNÍ SYSTÉMY

BONVITO

Věrnostní a rezervační systém integrovaný do pokladen Vectron.

 

 

REZERVAČNÍ SYSTÉMY

CLUBSPIRE

Komplexní software pro správu a řízení sportovních a wellness center. Český software s 12 lety zkušeností na trhu, který zajistí efektivní fungování vašeho podnikání po všech stránkách.

TEETIME

Rezervační systém pro golfová hřiště. S rozšířením po více než 85% hřišť a klubů se jedná o leadera informatiky na golfovém trhu.

BONVITO

Věrnostní a rezervační systém integrovaný do pokladen Vectron.

 

 

 HARDWARE


PLATEBNÍ TERMINÁLY


 

 

SPRÁVA HOTOVOSTI

CASHKEEPER

Zařízení pro bezkontaktní přijímání a vracení bankovek a mincí. Zvyšuje bezpečnost, napomáhá ke zvýšení efektivity a hygieny při práci s hotovostí.

GLORY

Vectron je napojen na Glory CI-10, který zajišťuje pro platby a vracení bankovek a mincí. Vhodné pro všechny typy prodejen.

 

 

PAGERY

DISCOVER SYSTEMS

Pager je plně integrován do pokladen Vectron. Ideální nástroj ke zlepšení kvality obsluhy, urychlení komunikace s kuchyní. Zvýší spokojenost zákazníků.

 

 

Kontaktní formulář

Máte nějaké další dotazy k tomuto produktu nebo službě? Zavolejte nám, nebo nás kontaktujte pomocí následujícího formuláře. Děkujeme!

    Pole označená*je nutné vyplnit pro odeslání vašeho dotazu/zprávy.

    Máte dotaz?