Historie firmy

Profil společnosti

Vectron Systems AG - vyrábí více než 28 let robustní, vysoce kvalitní pokladní systémy a komunikační software. Společnost uskutečnila prostřednictvím široké sítě odborných firem více než 200 000 instalací ve 30 zemích světa. Vectron patří mezi "Top 5" evropských výrobců POS systémů a back office software pro malé a velké provozy a sítě poboček. Vectron působí v oblasti pohostinství, hotelů, pekáren a lahůdek.

Vectron Systems AG je v ČR výhradně zastupován firmou Vectron Systems CZ s. r.o.

Vectron vyrábí a prodává inteligentní pokladní systémy promyšlené do posledního detailu. Nezáleží jaký model mobilní nebo stacionární pokladny si vyberte - všechny modely pokladen Vectron používají stejný pokladní software vyvinutý firmou Vectron. Pokladní software je určen pro použití v různých odvětvích. Aktuální portfolio doplňují Vectron aplikace pro mobilní zařízení koncipované na iOS nebo Android.

Základní vlastností pokladního systému Vectron je stabilita a kompatibilita. Koncovému zákazníkovi je nabízena záruku na hardware v délce až 5 let.

 

Kontaktní formulář

Máte nějaké další dotazy k tomuto produktu nebo službě? Zavolejte nám, nebo nás kontaktujte pomocí následujícího formuláře. Děkujeme!

    Pole označená*je nutné vyplnit pro odeslání vašeho dotazu/zprávy.

    Máte dotaz?