Hotelové systémy a PMS

Rozhraní k hotelovým software a PMS
Vectron POS má otevřené a jasně zdokumentované rozhraní. Nabízíme řadu provozem prověřených a autorizovaných napojení. Věříme, že společně najdeme dokonalé řešení právě pro váš hotel. 
Podívejte se na naše hotelové software a PMS - Property Management Systems od předních dodavatelů.

Možnost propojení a rozšíření
V digitálně propojeném hotelu je řídící centrálou Vectron pokladna. Stacionární a mobilní pokladny komunikují podle potřeby se všemi příslušnými systémy hotelu, jako jsou např. jako jsou např. objednávací, kuchyňské a pokladní tiskárny, čtečky zákaznických karet a mnoha dalšími interaktivními zařízeními, jako výčepními systémy, pagery, váhy apod.

Přidaná hodnota
Urychlení obsluhy, zvýšení úrovně servisu hostů a řízení provozu na všech úrovních.

Jak to funguje?
Vectron Commander – zabezpečuje vzdálenou komunikaci, řízení provozu a zásob hotelových řetězců a restaurací. Zasílá data pro tvorbu reportů, analýzu „revenue centers“ v PMS a komunikuje s vašimi backoffice programy, jako je gastronomický sklad nebo věrnostní systém s celou řadů modulů pro podporu prodeje a komunikaci se zákazníky vašeho hotelu.

myVectron – moderní aplikace a cloud řešení zobrazí výsledky, analýzy a reporty do vašich smart telefonů, tabletů i PC.

Pravidelná aktualizace
Pokladní systémy splňují všechny aktuální zákonné požadavky. Autorizované rozhraní na Protel a Oracle bylo právě aktualizováno!

Individuální nastavení systému pro nejvyšší nároky
Podpora a implementace je zajištěna našimi specialisty a obchodními partnery. Na místě vám nastavíme a upravíme pokladní systém pro vaše individuální provozní procesy včetně specifického nastavení pokladen, přístupové hierarchie obsluhy až po umístění jednotlivých funkčních tlačítek na displeji pokladen. Tak získáte systém ušitý přímo na míru, přizpůsobený provozu právě vašeho hotelu.

Pronájem pokladních systémů
Plánujete nebo rozšiřujete váš hotel?
Projektujete hotel nebo chcete nahradit předchozí hotelovou pokladnu výkonnějším pokladním systémem?
Nechcete vázat více kapitálu, než je bezpodmínečně nutné?
Vyžádejte si nabídku Vectron leasing a zachovejte si maximální finanční flexibilitu. Promluvte si s námi o výhodném financování pokladny Vectron bez navýšení.

Kontaktní formulář

Máte nějaké další dotazy k tomuto produktu nebo službě? Zavolejte nám, nebo nás kontaktujte pomocí následujícího formuláře. Děkujeme!

    Pole označená*je nutné vyplnit pro odeslání vašeho dotazu/zprávy.

    Máte dotaz?