Servis - Podpora - Školení

Garance a pojištění pokladen

Vectron Garance a pojištění funkčnosti pokladního systému je služba připravena pro nové ale i stávající zákazníky. Jedná se o prodloužení jednoroční garance Vectron, která je v ceně pokladen o další období.

Součástí prodloužené garance funkčnosti jsou následující služby:

  • Rozšířená záruka pokladny Vectron – jedná se v podstatě o pojištění pokladen. V případě poškození pokladny způsobené obsluhou, elektrickým proudem, tekutinou, pádem nebo opotřebením máte nárok na její bezplatnou opravu.
    Pokud dojde k úplnému zničení pokladny, máte dokonce nárok na její výměnu za stejný model pokladny v odpovídajícím stavu opotřebení !
  • Garance funkčnosti systému - po dobu opravy máte nárok na bezplatné zapůjčení náhradní pokladny a tím na zajištění plné funkčnosti pokladního systému Vectron a Vašeho provozu.
Pokud se chcete dovědět více o možnosti prodloužení garance právě por Váš provoz pošlete laskavě email na info@vectron.cz  nebo volejte 603 182 188.
 
 

Mějte své náklady pod kontrolou - předejděte nepříjemným komplikacím a pojistěte si funkci Vašeho systému!

Kontaktní formulář

Máte nějaké další dotazy k tomuto produktu nebo službě? Zavolejte nám, nebo nás kontaktujte pomocí následujícího formuláře. Děkujeme!

    Pole označená*je nutné vyplnit pro odeslání vašeho dotazu/zprávy.

    Máte dotaz?