Výhodné financování

Vectron leasing - jednoduše a rychle!

S Vectron leasing získáte plně funkční systém instalovaný ve vaší provozovně do několika pracovních dnů za ceny již od 1. 005,- Kč.

ON-LINE KALKULAČKA

  Žádost o leasing - postup:
  1. Vybere si model pokladního systému Vectron
  2. V kalkulačce zadejte orientační cenu bez DPH
  3. Zvolte typ leasingu (operativní nebo finanční) a délku splácení
  4. Vyplňte formulář „Žádost o leasing“, žádost odešlete k posouzení

Po obdržení vyplněného formuláře Vás bude kontaktovat zástupce firmy Grenke Leasing a společně vyberete vhodnou leasingovou alternativu v závislosti na Vašich potřebách a předpokládané investici.

Kontakt s finanční společností
Proces posuzování Vaší žádosti probíhá výhradně mezi žadatelem a leasingovou firmou, předané informace jsou důvěrné.

Upozornění:  Leasingová společnost si vyhrazuje právo vyžádat si případně další doklady o posouzení žádosti. Veškeré ceny jsou uvedeny bez aktuální sazby DPH.

Garance funkčnosti a pojištění pokladny

Zajistěte si nepřerušený provoz! Každá závada na pokladně, jakkoliv způsobená okolím, může být poměrně značná komplikace pro Váš provoz a tím i možná finanční ztráta.

Garance funkčnosti a rozšířená záruka pokladny Vectron v podstatě znamená, že Vaše pokladna je pojištěna. V případě poškození pokladny způsobené obsluhou, elektrickým proudem, tekutinou, pádem nebo opotřebením vzniká nárok na její bezplatnou opravu. Navíc - pokud dojde k úplnému zničení pokladny, existuje dokonce nárok na její výměnu za stejný model pokladny v odpovídajícím stavu opotřebení!

V ceně je i garance provozu ! Po dobu opravy máte nárok na bezplatné zapůjčení náhradní pokladny a tím na zajištění plné funkčnosti pokladního systému Vectron a Vašeho provozu.

Kontaktní formulář

Máte nějaké další dotazy k tomuto produktu nebo službě? Zavolejte nám, nebo nás kontaktujte pomocí následujícího formuláře. Děkujeme!

  Pole označená*je nutné vyplnit pro odeslání vašeho dotazu/zprávy.

  Máte dotaz?