• ClubSpire

  software pro řízení sportovních centerKomplexní rezervační systém CLUBSPIRE zajistí efektivní fungování vašeho podnikání po všech stránkách. Příkladem propojení systému CLUBSPIRE a VECTRON je sportovní a relaxační centrum Na Fialce.
  ClubSpire

ClubSpire

CLUBSPIRE je českou softwarovou firmou, která na trhu působí již 12 let. Pro více než 200 sportovních a wellness center poskytují komplexní software, který zvládá spravovat všechny jejich aktivity. Spojuje funkce pokladního a rezervačního systému, skladové evidence, CRM (řízení vztahů se zákazníky) a manažerských přehledů.

Propojení s pokladními systémy VECTRON spočívá v poskytování databáze zákazníků a sdílení slev a zákaznického kreditu mezi sportovním centrem a restauračním zařízením. Můžete tak využívat skutečně stabilní a odolné registrační pokladny a zároveň zabezpečit veškerý komfort pro své klienty, který předplacený kredit přináší.

Pro více informací o systému CLUBSPIRE naleznete na webových stránkách výrobce nebo v prospektech v sekci ke stažení.

Ke stažení

 • CLUBSPIRE - více zákazníků, méně starostí
 • Nabídka pro sportovní centra
 • 10 důvodů, proč CLUBSPIRE

Kontaktní formulář

Máte nějaké další dotazy k tomuto produktu nebo službě? Zavolejte nám, nebo nás kontaktujte pomocí následujícího formuláře. Děkujeme!

  Pole označená*je nutné vyplnit pro odeslání vašeho dotazu/zprávy.

  Máte dotaz?